Подорож "Історія Голокосту в Україні і Польщі"
-
20-та річниця створення Меморіалу та Музею на місці колишнього нацистського табору смерті у м. Белжець.
15 липня 2024 року на теренах колишнього нацистського табору смерті у Белжеці (Польща) відбулась урочиста церемонія вшанування пам’яті жертв, що були вбиті в роки Другої світової війни. Церемонія була присвячена 20-й річниці створення Меморіалу та Музею на цьому місці.
[Докладніше] -
XІІІ-й науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека
22-27 жовтня 2023 року після чотирирічної перерви відбувся науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека "Історія Голокосту в Західній Україні і Східній Польщі", організований у співпраці УЦВІГ і Осередку "Брама Гродська-Театр " за фінансової підтримки Claims Conference і American Jewish Committee.
[Докладніше] -
Семінар «Історія Голокосту в Західній Україні та Східній Польщі імені Роберта Кувалека »
2-7 грудня 2019 року пройшов XII науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін «Історія Голокосту на теренах Західної України та Східній Польщі» імені Роберта Кувалека, організований спільно Українським центром вивчення історії Голокосту та Osrodek «Brama Grodska – Teatr NN». 14 викладачів історії, заступників з виховної роботи, шкільних психологів протягом 5 днів семінару слухали лекції з історії українських євреїв, та Галичини зокрема, історії Голокосту.
[Докладніше] -
ХI-й науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека
З 15 по 20 жовтня 2018 року в Україні та Польщі тривав XI науково-освітній семінар ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту в Західній Україні та Східній Польщі».
[Докладніше] -
Дев’ятий щорічний семінар ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі»
22–27 серпня 2016 року Український центр вивчення історії Голокосту (Київ) у співпраці з Центром «Театр NN - Брама Гродська» (Люблін) та за участі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) провів Дев'ятий щорічний освітньо-методичний семінар для викладачів історії та гуманітарних дисциплін "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Восьмий щорічний семінар ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі»
Український центр вивчення історії Голокосту (Київ) у співпраці з Центром «Театр Брама Гродська» (Люблін) та за участі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) і за підтримки Американського єврейського комітету та Конференції з матеріальних претензій євреїв до Німеччини провів 3-8 жовтня 2015 року Восьмий щорічний освітньо-методичний семінар для викладачів історії та гуманітарних дисциплін "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Сьомий щорічний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі"
Український центр вивчення історії Голокосту(Київ) у співпраці з Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (м. Львів) за підтримки American Jewish Committee, Taube Foundation for Jewish Life & Culture та Conference on Jewish Material Claims Against Germany провів 24-29 червня 2014 року Сьомий щорічний науково-методичний семінар для викладачів історії, а також для молодих українських науковців "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Шостий щорічний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі",
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (м. Львів) та за підтримки Claims Conference проводять 7-12 грудня 2013 р. черговий, вже шостий щорічний науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін університетів та середніх навчальних закладів України.
[Докладніше] -
П'ятий щорічний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі",
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (м. Львів) та за підтримки American Jewish Committee та Claims Conference провели 13-18 серпня 2011 р. черговий, вже п'ятий щорічний науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Науково-методичний семінар "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі"
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіальним Музеєм Белжец та Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) та за підтримки American Jewish Committee та Claims Conference провів 14-20 серпня 2010 року науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".
[Докладніше] -
Науково-методичний семінар для вчителів у Польщі
Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з Меморіальним Музеєм Белжец та Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) провів науково-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі" з 31 березня по 5 квітня 2009 року.
[Докладніше] -
Історія Голокосту на теренах Польщі та України Науковий семінар для українських студентів
В середині квітня 2008 року Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з польськими колегами: Меморіальними Музеями на місцях колишніх нацистських концентраційних таборів і таборів смерті Майданек та Белжець, провели спільний науковий семінар для студентів - майбутніх істориків з різних українських університетів.
[Докладніше] -
Освітня подорож до Меморіального музею у Белжеці
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіальним музеєм у Белжеці та за фінансової підтримки Американського єврейського комітету і Клеймс Конференс організували 15 - 21 березня 2007 р. у Польщі освітній семінар для українських вчителів та студентів.
[Докладніше]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Оголошуємо набір учасників на семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності»
Починаючи з 2022 року УЦВІГ в співпраці та за фінансування Меморіалу Шоа (Париж) проводить в Україні наукові семінари для освітян на теми, пов’язані з історією та пам’яттю про геноциди на теренах України в світовому контексті. Доповідачами на семінарі виступають українські та французькі науковці. Робоча мова заходу – українська та французька з синхронним перекладом.
[Докладніше] -
Онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі» Автори навчальних модулів
УЦВІГ продовжує роботу над створенням онлайн-курсу «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі». Авторський колектив цього курсу – відомі українські викладачі історії, методисти з викладання історії, науковці.
[Докладніше] -
Відкрита лекція в УДУ ім. М. П. Драгоманова
22 квітня 2025 року гостьову лекцію для студентів та колег з історичного факультету Українського державного університету ім. М. П. Драгоманова прочитав керівник УЦВІГ, к.і.н. Анатолій Подольський
[Докладніше] -
«Піжмурки зі смертю» У Чернівцях відбулася прем’єра вистави про Голокост
11 квітня 2025 року у Чернівцях у виконанні народного драматичного театру ім. Григорія Агєєва та дитячої театральної студії "Бу-Бу-Бу" відбулась прем’єра вистави на основі графічного роману «Піжмурки зі смертю: дитячі розповіді про недитячу історію», написаного авторською групою у складі: Анна Ямчук, Микола Кушнір, Анна Тарновецька та Наталя Герасим.
[Докладніше] -
Оновлений сайт проєкту «Один камінь — одне життя: 80 каменів спотикання для Києва»
УЦВІГ представляє оновлений сайт проєкту “Камені спотикання” — з новим дизайном, зручним інтерфейсом та глибшим зануренням в історію. Команда істориків, освітян дослідників, вебмайстрів та дизайнерів доклали максимум зусиль, щоб зробити його ще зручнішим та змістовнішим.
[Докладніше]