Освітнє стажування в Меморіалі "Яд Вашем"
-
XIV Щорічний семінар для українських педагогів в Яд Вашем, 2019
17-25 листопада 2019 року відбувся XIV Щорічний семінар для українських педагогів в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки Асоціації єврейських організацій та общин (Ваад) України.
[Докладніше] -
XIII-й Щорічний семінар в Яд Вашем для українських педагогів
З 4 по 13 листопада 2018 року в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) відбувся XIII-й Щорічний семінар для українських педагогів.
[Докладніше] -
Дванадцятий щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
19-27 листопада 2017 року в Єрусалимі в Міжнародній школі з викладання та вивчення історії Голокосту (ISHS) проходив XII щорічний навчально-методичний семінар.
[Докладніше] -
XІ щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі «Яд Вашем»
З 13 по 21 листопада 2016 в Меморіалі «Яд Вашем» (Ізраїль) відбувся ХІ щорічний навчально-методичний семінар для викладачів історії та суспільних дисциплін з історії Голокосту в Європі та проблематики викладання. В роботі семінару взяли участь 22 вчителя.
[Докладніше] -
Десятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 25 жовтня по 3 листопада 2015 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Десятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл. До групи увійшли учасники, які представляють середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України.
[Докладніше] -
Дев’ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 8 по 17 листопада 2014 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувається Девятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл. До групи ввійшло 17 учасників, які представляють середні та вищі навчальні заклади багатьох областей України.
[Докладніше] -
Восьмий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 3 по 13 листопада 2013 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Восьмий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл.
[Докладніше] -
Сьомий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
З 19 по 28 листопада 2012 р. в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся Сьомий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл.
[Докладніше] -
Шостий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл у Меморіалі "Яд Вашем"
З 12 по 21 листопада 2011 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) проходив Шостий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл.
[Докладніше] -
Семінар для викладачів історії з України в Музеї Яд Вашем
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим), за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Інформаційно-методичний лист від 19.07.2011 N 1/9-541), Міністерства інформації та діаспори держави Ізраїль 4 жовтня 2011 року в м. Києві організує Першу конференцію для українських вчителів-випускників навчально-методичних стажувань з проблематики викладання історії Голокосту в Міжнародній школі вивчення Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем".
[Докладніше] -
П'ятий щорічний навчально -методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл в Меморіалі "Яд Вашем "
З 9 по 19 листопада 2010 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся П'ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл.
[Докладніше] -
Третій щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії Українських шкіл.
З 2 по 14 листопада 2008 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбувся Третій щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 20 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України
[Докладніше] -
VI международная педагогическая конференция по вопросам преподавания истории катастрофы.иерусалим, "яд вашем"
В своем небольшом очерке хочется поделиться впечатлениями о работе конференции. Наверное, начать надо с того, какая огромная организационная работа проводилась еще до начала конференции сотрудниками комплекса Яд Вашем.
[Докладніше] -
Шоста міжнародна конференція вчителів з питань викладання історії Голокосту "боротьба проти расизму і упереджень"
7-10 липня в Єрусалимі (Ізраїль) відбулася 6-та міжнародна конференція вчителів з питань викладання історії Голокосту "Боротьба проти расизму і упереджень", на яку було запрошено близько 800 педагогів з 53 країн світу.
[Докладніше] -
Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в європі для викладачів історії українських шкіл
З 18 по 30 листопада 2007 року в Інституті Яд Вашем (Єрусалим) відбудеться Другий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. Група складається з 18 учасників, які представляють середні навчальні заклади з усіх регіонів України.
[Докладніше] -
Перша українська група вчителів до "Яд Вашем"
5 - 17 листопада 2006 р. освітній і меморіальний інститут "Яд Вашем" (Єрусалим) приймає навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі. Його учасниками стали 25 вчителів історії з навчальних закладів 16 міст різних регіонів України. Такий семінар став можливим завдяки зусиллям та підтримці освітнього і меморіального інституту "Яд Вашем" та Українського центру вивчення історії Голокосту.
[Докладніше]
Останні Новини
-
„Громадяни України нині під такою ж загрозою, як євреї за Третього Райху”
На сайті „Локальна історія” опубліковано розлоге інтерв’ю з керівником Українського центру вивчення історії Голокосту Анатолієм Подольським під назвою „Громадяни України нині під такою ж загрозою, як євреї за Третього Райху”. Платформа „Локальна історія” – це відомий в Україні та за її межами онлайн-архів усноісторичних та візуальних джерел, покликаний зберігати історичну спадщину.
[Докладніше] -
Інтерв’ю в рамках проєкту «Дім пам’яті» в Чернівцях
Повномасштабна агресія росії проти України, не тільки призвела до величезних людських жертв та руйнувань, але й спричинилася до переоцінки цінностей, трансформації колективної пам’яті, ревізії ставлення суспільства до подій минулого. Однією із сфер, де уже зараз відбувається зміна підходів та парадигм, є вивчення і викладання історії Голокосту.
[Докладніше] -
Виставка «(Не)Дитячі історії» у Козельці
Цієї осені прийняти в себе виставку забажали колеги з Козелецького ліцею №3, Чернігівської області. Нас щиро надихає досвід співпраці з новими колегами, котрі звернулися до нас з такою ініціативою попри дуже непрості умови для освітньої роботи.
[Докладніше] -
«День пам'яті Міли Сандберг» у Заліщиках
У Заліщицькій гімназії, що на Тернопільщині провели «День пам'яті Міли Сандберг на її малій батьківщині» - символічну меморіальну подію, пов'язану із осмисленням історичної пам'яті.
Міла Сандберг – Меснер (22. 11. 1923 – 3.11. 2023) дівчина з єврейської родини із Заліщиків. Дев’ятнадцятирічною вона врятувалася у вирі трагічних подій Голокосту. Згодом, вже в заокеанській еміграції - письменниця, авторка книжки спогадів “Light through the darkness”. За її ініціативою у 2011 році в Заліщиках облаштовано місце пам’яті про єврейську спільноту, що зникла в роки нацистської окупації.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Спотворення та вивчення історії Голокосту: Поточні та нові виклики. Національні заходи»
28-29 жовтня 2024 року у Бухаресті (Румунія) відбулась Міжнародна конференція на тему «Спотворення та вивчення історії Голокосту: поточні та нові виклики. Національні заходи». Організатором конференції виступило Міністерство закордонних справ Румунії за підтримки Діючого голови ОБСЄ та Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), у консультації з Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ)
[Докладніше]