Зустріч з представником international tasks force в Києві
5 серпня 2003 року представники Міністерства освіти та науки України, Міжнародного Соломонова університету і Українського центру вивчення історії Голокосту зустрілися в приміщенні Міністерства закордонних справ України з представником дипломатичного корпусу Австрії паном Хансом Вінклером. Пан Ханс Вінклер бере участь у роботі Міжнародної групи з проблем викладання історії Голокосту, яка діє в межах європейської програми International Tasks Force під егідою Ради Європи. П. Вінклер повідомив, що наступного року саме Австрія з допомогою Великої Британії буде очолювати роботу Міжнародної групи з проблем викладання історії Голокосту та запросив до співучасті в цій діяльності українські наукові та освітянські інституції. В Україні плануються навчально-методичні семінари та інші заходи з метою викладання проблематики історії Голокосту для вчителів історії середніх навчальних закладів України. З українського боку на зустрічі були присутні д-р Олександр Мовчан (Науково-методичний центр вищої освіти Міністерства освіти та науки України), професор Олександр Розенфельд (Міжнародний Соломонів університет), д-р Анатолій Подольський (Український центр вивчення історії Голокосту).
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]