ХХІІ Щорічний конкурс учнівських робіт: всі учасники - переможці
28-29 червня 2022 року відбувся ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського.
Цьогорічний конкурс має для всіх нас (і організаторів, і учасників) особливе значення: він довів, що попри всі випробування долі, уготовані українцям, попри війну, ракетні обстріли, тимчасову окупацію територій ми залишаємося Людьми. Людьми освіченими, наділеними емпатією, зацікавленими своєю справою, комунікабельними.
Формат конкурсу був звичним і незвичним водночас. Звичним стало проведення на платформі Zoom (за роки пандемії всі вже звикли до такого формату). Незвичною була кількість учасників - аж 9 робіт потрапили до фінальної частини конкурсу: 4 дослідницькі і 5 творчих.
Всі роботи унікальні, дуже сильні, всі мають зв'язок з сучасністю! Роботи настільки різні, що ми не стали їх порівнювати і роздавати місця. Кожна робота стала переможницею в своїй унікальній номінації.
Побачити номінації і переможниць Ви можете в презентації за посиланням.
Відео з нагородження і урочистого закриття Ви зможете побачити згодом на нашому You tube каналі.
Вітаємо від щирого серця переможців нашого конкурсу!!!
Бажаємо всім подальших успіхів і перемог!!!
Найшвидшої перемоги нашій Україні!
Слава Україні!
Нагородження переможців
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]