Виставки, присвячені 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру
З 28 вересня 2016 року в Музеї Шолом-Алейхема в Києві відкривається виставка «Бабин Яр в пам’яті поколінь». Експонуватимуться твори відомих художників, а також в експозиції буде представлено фрагменти літературних творів учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту», який організовує Український центр вивчення історії Голокосту. Організатори виставки: Музей Шолом-Алейхема, Український центр вивчення історії Голокосту, Музей історії міста Києва, Київська міська державна адміністрація, Департамент культури КМДА. Виставка триватиме до 14 жовтня 2016 року.
[Плакат-анонс див за посиланням]
З 26 вересня 2016р. в Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкривається виставка «Смертельний шлях». Виставка створена на основі фондової колекції Меморіального комплексу із залученням матеріалів Галузевого державного архіву СБУ, Державного архіву Київської області та за підтримки Українського центру вивчення історії Голокосту, Українського інституту національної пам’яті, Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара».
[Плакат-анонс див за посиланням]
З 15 вересня 2016 року в Музеї історії Києва відкрилась виставка «Бабин Яр – Пам’ять на тлі історії». Куратори та автори ідеї виставки намагались представити як історичні події, пов'язані із Бабиним Яром, від часу нацистської окупації Києва і до сьогодення, а також непрості питання пам'яті та вшанування. Організаторами виставки є Музей історії м. Києва, Український інститут національної пам’яті, Українсько-єврейська зустріч, Громадський комітет для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру за участі Українського центру вивчення історії Голокосту. Виставка триватиме до 27 листопада 2016 року.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Вебінар для учасників конкурсу «Історія і уроки Голокосту
Наприкінці березня 2025 року відбувся вебінар для майбутніх учасників і учасниць Всеукраїнського конкурсу "Історія і уроки Голокосту" ім. І. Б. Медвинського. Організатори розкрили деталі підготовки до конкурсу, вказали типові помилки, які здійснюють учасники і відповіли на питання, які були заявлені під час реєстрації і які виникли в ході вебінару.
[Докладніше] -
Онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі»
УЦВІГ створює для вчителів історії та громадянської освіти новий онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі», який допоможе вчителям глибше зрозуміти цю складну тему та ефективно інтегрувати її в навчальний процес.
[Докладніше] -
XIV ВСЕУКРАЇНСЬКІ ДРАГОМАНІВСЬКІ ЧИТАННЯ
21 березня 2025 р. на Історичному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулися XIV всеукраїнські (з міжнародною участю) Драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий та освітній дискурс».
[Докладніше] -
Громадська організація «Мнемоніка» презентувала аудіофільм про Голокост у Рівному
Під час презентації аудіофільму «Відлуння Сосонок», створеного ГО «Мнемоніка», відвідувачі почули історію трагічних подій, що сталися в Рівному на початку листопада 1941 року. Проєкт «Сосонки: злочин і пам’ять» підтримав фонд EVZ Foundation. The project is supported by the EVZ Foundation
[Докладніше] -
Інтерв’ю німецькому громадсько- політичному виданню «Die Welt»
Наприкінці лютого 2025 року керівник УЦВІГу Анатолій Подольський дав розлоге інтерв’ю відомому європейському, німецькому виданню «Die Welt». Бесіду провів австрійський журналіст Стефан Шохер (Stefan Schocher).
[Докладніше]