Пропаганда та "єврейське питання" в ЗМІ на окупованій нацистами території України
[Матеріали міжнародної науково-практичної конференції "Пропаганда та "єврейське питання" в ЗМІ на окупованій нацистами території України, 1941-1944"] // Наукові записки: Збірник. - К.: Ін-т політ. і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, 2006. - Вип. 31. - 161 с. - ISBN 966-02-4118-6
Національна академія наук України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса, Український центр вивчення історії Голокосту видали 31 випуск наукових записок. Збірник містить доповіді, що їх проголошено на конференції "Пропаганда та "єврейське питання" в ЗМІ на окупованій нацистами території України, 1941-1944 рр.", яку проводив Український центр вивчення історії Голокосту в лютому 2006 р. в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень. Науковими редакторами випуску є В. Нахманович і М. Тяглий.
Збірник розбито на три розділи - "Методика дослідження організаційних та змістовних аспектів періодичних видань часів окупації", "Ідеологічні та організаційні засади пропаганди окупаційного періоду" та ""Єврейське питання" у рецепції ЗМІ регіонів України: загальні та особливі риси". Серед авторів - науковці різних регіонів України, а також з Нідерландів та Німеччини.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]