(Не)Дитячі історії: проєкт триває
26 березня відбулося одразу дві важливі події проєкту «(Не)Дитячі історії».
Учениці Чернівецької ЗОШ I-III ст.№5 разом зі своїми вчительками історії розпочали проведення занять та онлайн екскурсій мультимедійною виставкою «(Не)Дитячі історії». Хоч наразі карантин завадив прийняти виставку вживу, ми щиро сподіваємося, що за деякий час чернівецькі учні й учениці все ж зможуть відвідувати її та бачитися в офлайні. А поки що щиро бажаємо успіху гідам та їхнім вчителькам в апробації дистанційної та змішаної роботи з матеріалами виставки.
Крім того, команда проєкту зустрілася із зацікавленими освітянами та студентами на вебінарі, присвяченому презентації виставки як інструменту для протидії дискримінації. Протягом зустрічі вдалося проговорити конкретні історії та концептуальні основи виставки як освітнього інструменту. Ми дуже вдячні усім, хто брав активну участь в обговоренні. Наразі йде робота над версткою методичних рекомендацій для роботи з виставкою. Сподіваємося, що вже скоро зможемо поділитися з Вами цим виданням.
Детальніше про виставку за посиланням: [https://www.nochildrenstories.com]
Виставку створено Українським центром вивчення історії Голокосту у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа та освітньою платформою Stories that Move за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в рамках програми посиленої співпраці Східного партнерства 2019/20 з громадянським суспільством.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Вебінар для учасників конкурсу «Історія і уроки Голокосту
Наприкінці березня 2025 року відбувся вебінар для майбутніх учасників і учасниць Всеукраїнського конкурсу "Історія і уроки Голокосту" ім. І. Б. Медвинського. Організатори розкрили деталі підготовки до конкурсу, вказали типові помилки, які здійснюють учасники і відповіли на питання, які були заявлені під час реєстрації і які виникли в ході вебінару.
[Докладніше] -
Онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі»
УЦВІГ створює для вчителів історії та громадянської освіти новий онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі», який допоможе вчителям глибше зрозуміти цю складну тему та ефективно інтегрувати її в навчальний процес.
[Докладніше] -
XIV ВСЕУКРАЇНСЬКІ ДРАГОМАНІВСЬКІ ЧИТАННЯ
21 березня 2025 р. на Історичному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулися XIV всеукраїнські (з міжнародною участю) Драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий та освітній дискурс».
[Докладніше] -
Громадська організація «Мнемоніка» презентувала аудіофільм про Голокост у Рівному
Під час презентації аудіофільму «Відлуння Сосонок», створеного ГО «Мнемоніка», відвідувачі почули історію трагічних подій, що сталися в Рівному на початку листопада 1941 року. Проєкт «Сосонки: злочин і пам’ять» підтримав фонд EVZ Foundation. The project is supported by the EVZ Foundation
[Докладніше] -
Інтерв’ю німецькому громадсько- політичному виданню «Die Welt»
Наприкінці лютого 2025 року керівник УЦВІГу Анатолій Подольський дав розлоге інтерв’ю відомому європейському, німецькому виданню «Die Welt». Бесіду провів австрійський журналіст Стефан Шохер (Stefan Schocher).
[Докладніше]