Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!
Дорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.
Ми працювали разом під звуки сирен, під час повітряних тривог, інколи під звуки вибухів, часто без світла та інтернету. Ми разом хвилюємося за наших колег, знайомих та близьких, родичів, які перебувають у зоні бойових дій, на тимчасово окупованих теренах, та тих, які боронять Україну зі зброєю в руках. Ми разом постійно підтримуємо їх, як можемо. Ми разом переживаємо біль втрат.
Завдячуючи Вашому невтомному, незламному бажанню самовдосконалення, ми зустрічалися на онлайн та офлайн заходах, створили нові видання, започаткували професійні розмови про теперішню та минулу війни, збирали свідчення та фіксували історичний і сучасний досвід.
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року. І ми щасливі, що були цей рік разом із Вами
А наразі найважливіше побажання нам всім в 2023 році - Перемоги над ворогом і миру в Україні!
Дорогі друзі, ми бажаємо Вам бути разом із рідними в Новому році, мати сили, здоров’я та натхнення, щоб нашими діями наближати Перемогу України!
Слава Силам оборони України!!!
Ми Переможемо!
З шаною,
Команда УЦВІГ
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]