Онлайн-курс «Навчай безпечно»
Київський освітній центр «Простір толерантності» запрошує для участі в онлайн-курсі «Навчаємо безпечно».
Нагадуємо, що ви можете в будь-який час в комфортному для себе темпі пройти наш онлайн-курс «Навчай безпечно» і отримати сертифікат на 12 годин (0,4 ЄКТС) з них — 6 годин психологічної підготовки. Він розміщений на платформі Вільного університету Майдану.
Автори і ведучі курсу: педагогічні психологи Anna Lenchovska і Мирослав Грінберг , міжнародний експерт з громадянської освіти та освіти з прав людини Олександр Войтенко та вчителька-методистка Ольга Невтира.
«Навчай безпечно» — це курс-квінтесенція нашого досвіду, провідних принципів навчання, які ми просуваємо багато років, і нових методик, які ми шукали, опрацьовували і тестували під час ковіду і після повномасштабного вторгнення. Автори курсу розробили його з думкою про педагогів як самостійних творчих особистостей, яким не потрібні готові рецепти, які натомість прагнуть розуміння принципів, механізмів і знання з психології школярів
Останні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 3 (79), липень-вересень, 2024 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (79), липень–вересень, 2024 р.
[Докладніше] -
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше] -
Пам'ять про Голокост в українських регіонах
Інтерв’ю з координаторкою напряму формальної освіти УЦВІГ Ольгою Лімоновою на Громадському радіо про проблеми й зрушення у питанні пам’ятання Голокосту.
[Докладніше] -
Семінар "Викладання історії Голокосту у вищій школі" у Чернівцях
Протягом 4-6 жовтня 2024 року Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувався науково-методичний семінар для викладачів вищих навчальних закладів "Викладання історії Голокосту у вищій школі". Організатором семінару є Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці та за фінансової підтримки Міжнародного проєкту «Стежками пам’яті ІІ» Єврейської громади Дюссельдорфа.
[Докладніше]