Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту» (Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)
Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту»
(Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)
Проект «Дослідження процесу викладання історії Голокосту» ставить на меті огляд та аналіз знань та досвіду, що суспільство отримує внаслідок емпіричних досліджень процесу викладання Голокосту. У фокусі проекту – багатомовне міжнародне поле дослідження, у якому працювала група фахівців, збираючи дослідження на більш ніж десяти мовах.
На завершальній конференції проекту будуть представлені результати дослідження; вона має на меті створення та підтримку мережі науковців, а також сприяння більш активній взаємодії між дослідниками та посадовцями. Програма конференції містить ряд ключових доповідей та практикумів, упродовж яких будуть презентовані як власне напрацювання проекту, так і доробки інших дослідних проектів у галузі викладання Голокосту. На конференції також обговорюватимуться шляхи застосування результатів дослідження у сфері державної політики, освітніх практик та подальшої наукової роботи. На заключних сесіях конференції представники організацій та установ, що підтримують викладання Голокосту, а також політичні діячі та урядовці обговорюватимуть ключові висновки проекту, найефективніші види діяльності та рекомендації на майбутнє.
Робоча мова конференції – англійська. З докладним описом конференції, програмою та правилами реєстрації можна ознайомитися на вебсайті Університету освіти вчителів в Люцерні: http://www.phlu.ch/forschung/zentrum-geschichtsdidaktik-und-erinnerungskulturen/ihra-tagung-2016/
Будемо раді побачити Вас на конференції та чекаємо на плідну роботу, дискусії та обмін професійним досвідом!
Петер Гаучі, Університет освіти вчителів, м. Люцерн, Швейцарія
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]