Оголошуємо набір учасників на семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності»
Починаючи з 2022 року УЦВІГ в співпраці та за фінансування Меморіалу Шоа (Париж) проводить в Україні дводенні наукові семінари для освітян на теми, пов’язані з історією та пам’яттю про геноциди на теренах України в світовому контексті. Доповідачами на семінарі виступають українські та французькі науковці. Робоча мова заходу – українська з синхронним перекладом.
У 2024 році заплановано два такі заходи: в Києві (12-13.06) та Львові (15-16.06).
Щоб податися для участі в одному з цих семінарів, заповніть форму заявки за посиланням: https://forms.gle/9agFLLcSqDJu3SKr5.
Зверніть увагу: організатори заходу забезпечують харчування та навчально-методичну літературу. Організатори не відшкодовують дорогу та/або проживання учасниць та учасників. Якщо Ви хочете взяти участь в семінарі, але не проживаєте у Києві або Львові – то власний доїзд та проживання потрібно організувати самостійно. Участь в усіх заходах програми є обов’язковою.
Усі учасниці та учасники отримають сертифікати.
Заявки приймаються до 10 травня.
Відповідь щодо участі до 17 травня.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]