ВИПУСК №11
ЗМIСТ ВИПУСКА №11
УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКІ ВІДНОСИНИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА. Професор Петро І.Потічний, Професор Говард Астер.
ГОЛОДОМОР І ГОЛОКОСТ. Артур Фредекінд.
ПРОБЛЕМА КОЛАБОРАЦІЇ В ДОБУ ГОЛОКОСТУ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ ТА ЛАТВІЇ: СПРОБА КОМПАРАТИВНОГО ПІДХОДУ. Анатолій Подольський.
Круглий стіл “Бабин Яр”.
ХОЛОКОСТ И ГУЛАГ – ПОПЫТКИ ОСМЫСЛЕНИЯ. Артур Фредекинд.
РАЗМЫШЛЕНИЯ О ПРИЧИНАХ И СМЫСЛЕ ХОЛОКОСТА. Виталий Нахманович.
ЕВРЕЙСКИЕ КОМИТЕТЫ В ОККУПИРОВАННОМ НАЦИСТАМИ КРЫМУ: ПОСТАНОВКА ПРОБЛЕМЫ. СОСТАВ ЕВРЕЙСКИХ КОМИТЕТОВ. Михаил Тяглый.
ЛЬВОВ, ИЮЛЬ 1941 ГОДА: НАЧАЛО УНИЧТОЖЕНИЯ. А.Круглов.
НАЦИСТИ І “АРІЙСЬКЕ” НАСЕЛЕННЯ ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ: ДО ПИТАННЯ ПРО ОСНОВУ ФОРМУВАННЯ КОЛАБОРАЦІЇ. О.Гончаренко.
ОБ”ЄКТИВНІСТЬ - ЗАПОРУКА НАУКОВОСТІ. Артур Фредекінд.
СВИДЕТЕЛИ АПОКАЛИПСИСА. В.Лихачев.
ПИСЬМА ИЗ ГЕТТО.
ВИСВІТЛЕННЯ ІСТОРІЇ ЄВРЕЇВ УКРАЇНИ В ПІДРУЧНИКАХ З ІСТОРІЇ ДЕРЖАВИ. І.Кабанчик.
Мистецтво і Катастрофа.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Запрошуємо на ХVІІІ щорічний Круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост»
27 січня 2025 року, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, ми проводимо ХVІІІ Круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: спадщина та сучасні виклики».
[Докладніше] -
УЦВІГ ВІТАЄ КОЛЕГ З НОВИМ, 2025 РОКОМ!
Дорогі друзі, партнери, колеги та колежанки! З найщирішими побажаннями ми вітаємо Вас з 2025 роком! Хай цей рік принесе нашій країні Перемогу і мир!!! Нам всім наснаги, мужності, успіхів у житті та професійній діяльності!
[Докладніше] -
UCHS GREETS COLLEAGUES WITH A NEW YEAR 2025!
Dear friends, partners and colleagues, we wish you a very happy New Year 2025! May this year bring our country Victory and peace!!! We wish you all inspiration, courage, success in life and professional activities!
[Докладніше] -
Публічна дискусія: «Голокост і суспільна відповідальність: уроки для сьогодення»
10 грудня 2024 року у виставковому центрі «Жива пам'ять» Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» відбулася публічна дискусія «Голокост і суспільна відповідальність: уроки для сьогодення». Під час дискусії історики, політологи, архівісти, культурологи розглянули Голокост не лише як історичну подію, але і як явище, що має актуальні уроки для запобігання будь-яким проявам масових злочинів сьогодні. Особливу увагу було приділено ролі суспільства у протистоянні несправедливості та боротьбі за захист прав людини та відповідальності кожного за майбутнє.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Європейський науковий дискурс Голокосту: сучасні виміри та перспективи досліджень»
12 листопада 2024 року в Інституті всесвітньої історії НАН України було проведено міжнародну наукову конференцію на тему «Європейський науковий дискурс Голокосту: сучасні виміри та перспективи досліджень» На конференції обговорювалися актуальні проблеми вивчення Голокосту в Україні та світі, теоретичні засади сучасного наукового дискурсу з проблематики Голокосту.
[Докладніше]