«Уроки та наслідки Голокосту». XIII міжнародна конференція,
Оголошується прийом заявок на участь у ХІІІ міжнародній конференції, що її кожні два роки проводить Фундація з викладання Голокосту при Атлантичному університеті Флориди (США). Конференція складається з двох пленарних засідань, трьох круглих столів, кількох сесій та обговорень, що присвячуються актуальним аспектам та нещодавнім новим здобуткам в галузі вивчення історії Голокосту та передбачають аналіз напрямів для подальшого руху у дослідженні цієї теми.
Запрошуємо зацікавлених істориків та представників інших дисциплін надсилати заявки у вигляді тез для участі в конференції. Остання дата подачі заявок – 16 грудня 2013 р. Кожна сесія складатиметься з трьох доповідей та виступу коментатора, хоча можливі інші формати. Заявки мають містити назву доповіді та її стислий опис (до 300 слів), а також наукову біографію автора (1-2 стор.), включаючи місце роботи та контактні дані. Інтерактивні сесії будуть зосереджені на окремих темах, підходах або джерелах. Заявки на проведення колективних сесій мають містити короткий опис та мету сесії, разом з прізвищами учасників, їх місцем роботи та контактними даними головуючого сесії. Розглядатимуться також заявки на індивідуальні виступи.
Організатори також мають намір спробувати новий формат шляхом проведення трьох сесій із заздалегідь розісланими доповідями. Подробиці про це ми повідомимо навесні 2014 р. Прохання надсилати заявки на дві адреси одночасно: професору Олександрі Гарбаріні (Professor Alexandra Garbarini, Williams College, Alexandra.Garbarini@williams.edu), та професору Полу Б. Джекоту (Professor Paul B. Jaskot, DePaul University, pjaskot@depaul.edu). Про результати буде повідомлено до 31 січня 2014 р.
Учасники конференції мають сплатити невеликий реєстраційний внесок. Фундація з вивчення Голокосту забезпечує фінансову допомогу учасникам на відшкодування витрат, пов’язаних з проїздом на конференцію. Пов’язані з цим заявки прохання надсилати на адресу Фундації президенту Теодору Цеву Вайсу (President Theodore Zev Weiss, HEF3@aol.com).
Ми сподіваємося зібрати фахівців з багатьох галузей та дисциплін, та звертаємося до потенційних учасників з закликом розпочати думати про можливості проведення спільних сесій, надання тез доповідей, або проведення інтерактивних семінарів. Чекаємо на Вас у Флориді!
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]