Stories that Move
Stories that Move - це ресурс, який складається з п’яти навчальних програм і містить історії людей, які в ХХ столітті які зіткнулися з нетерпимістю і переслідуваннями, а також історії сучасних підлітків, які виборюють право на власну ідентичність та протидіють різним формам дискримінації.
Вебінар 25 червня 2019 року: Участь у вебінарі безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:https://bit.ly/2W3RaXc
Педагоги, які візьмуть участь у двох вебінарах (вступний і будь-який модуль), отримають електронний сертифікат. Педагоги, які пройдуть весь курс з 6 вебінарів, отримають паперовий сертифікат поштою та можливість участі в очних тренінгах.
Цей проект організовують спільно Український центр вивчення історії Голокосту та Київський освітній центр «Простір толерантності».
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
XIV ВСЕУКРАЇНСЬКІ ДРАГОМАНІВСЬКІ ЧИТАННЯ
21 березня 2025 р. на Історичному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулися XIV всеукраїнські (з міжнародною участю) Драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий та освітній дискурс».
[Докладніше] -
Громадська організація «Мнемоніка» презентувала аудіофільм про Голокост у Рівному
Під час презентації аудіофільму «Відлуння Сосонок», створеного ГО «Мнемоніка», відвідувачі почули історію трагічних подій, що сталися в Рівному на початку листопада 1941 року. Проєкт «Сосонки: злочин і пам’ять» підтримав фонд EVZ Foundation. The project is supported by the EVZ Foundation
[Докладніше] -
Інтерв’ю німецькому громадсько- політичному виданню «Die Welt»
Наприкінці лютого 2025 року керівник УЦВІГу Анатолій Подольський дав розлоге інтерв’ю відомому європейському, німецькому виданню «Die Welt». Бесіду провів австрійський журналіст Стефан Шохер (Stefan Schocher).
[Докладніше] -
Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва: проєкт триває
Проєкт «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва» приурочений до 80 річниці трагедії у Бабиному Яру. В рамках проєкту відбувається встановлення іменних «Каменів спотикання», що вшановують пам’ять людей, чия доля була пов’язана з Бабиним Яром, тобто тих, хто був вбитий чи переслідуваний нацистським режимом у період з 1941 по 1943 рік.
[Докладніше] -
Виклики у вивченні історії Голокосту під час російської війни проти України Відкрита лекція у Вінницькому педагогічному університеті
В освітньо-науковому хабі «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася гостьова лекція для студентів факультету історії і міжнародних відносин на тему «Виклики у вивченні історії Голокосту під час російської війни проти України», який провів Анатолій Подольський – керівник Українського центру вивчення історії Голокосту.
[Докладніше]