Онлайн-презентація українського перекладу книжки Венді Лауер «Фурії Гітлера. Німецькі жінки у нацистських полях смерті»
Український центр вивчення історії Голокосту запрошує на онлайн-презентацію українського перекладу книжки американської дослідниці Венді Лауер «Фурії Гітлера. Німецькі жінки у нацистських полях смерті».
Дата: 13 листопада о 20.00 Посилання для реєстрації: [https://forms.gle/mWSSqVdKcoc5G9uM8]
Спікери:
- Венді Лауер, авторка книжки
- Вікторія Іваненко, перекладачка
- Анатолій Подольський, к.і.н., директор УЦВІГ
- Марта Гавришко, к.і.н, наук. співробітниця Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАНУ
- Ольга Крекотень, Відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні
Модераторка: Надія Уфімцева, наукова редактора українського перекладу.
Про книжку: вона присвячена дослідженню долі німецьких жінок в період існування Третього Райху та їхній участі в нацистському геноциді. На прикладі біографій тринадцяти жінок авторка досліджує, яким чином їхні професійні або родинні зв’язки впливали на їхні споглядання та навіть участь у вчиненні злочинів. Для українського читача книжка буде цікавою ще й тому, що деякий час вісім із цих тринадцяти жінок були тісно пов’язані з окупованою Україною.
Видання здійснено за підтримки програми книжкових перекладів Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні.
Презентація відбудеться 13 листопада о 20.00 на платформі Zoom, а також буде трансляція заходу на сторінці УЦВІГ на ФБ: [https://www.facebook.com/uhcenter]
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]