Міжнародна науково-практична конференція «Криза сучасної геополітики: світ між демократією й авторитаризмом», Університет Григорія Сковороди в Переяславі, 27-28 березня 2025 року.
Шановні колеги! Науковці! Аспіранти! Здобувачі!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Криза сучасної геополітики: світ між демократією й авторитаризмом», яка відбудеться 27-28 березня 2025 року.
У 2025 році організаторами запропоновано такі теми для обговорення:
Авторитаризм і реваншизм: виклики сучасного етапу демократичного транзиту; російсько-українська війна як чинник геополітичних трансформацій; етнополітична, національна резильєтність в умовах глобальної нестабільності; інформаційні війни в геополітичних стратегіях держав; політична футурологія посткризового періоду; цивільно-військове співробітництво: виклики та завдання в умовах нових геополітичних реалій
Робочі мови конференції:українська, польська, англійська.
Матеріали можна надіслати 24 березня 2025 року на електронну адресу politology.phdpu@gmail.com з приміткою у темі листа: (На конференцію)
Матеріали конференції будуть розміщені на сайті Університету Григорія Сковороди в Переяславі https://uhsp.edu.ua/ (з посиланням на конференцію).
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]