«Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».
Коли: освітній курс триватиме протягом червня – листопада 2019 року.
Для кого: студентів, аспірантів українських вищих навчальних закладів та науковців-початківців, котрі мають виражений дослідницький інтерес до різних аспектів геноциду євреїв під час Другої світової війни та питань, пов’язаних з вшануванням пам’яті про ці події. Вітаються також міждисциплінарні підходи до теми (напр., психологія, філософія, культурологія, література, компаративістика, комеморативні практики тощо).
Важливо: достатнє для розуміння та спілкування знання англійської мови є обов'язковим!
Форма заявки: https://forms.gle/uST63tXECWKvPHwq5
Дедлайн: до 27 травня 2019
Більше інформації про умови участі та Освітній курс і контакти: https://drive.google.com/…/1f4AM4Smi7gytjkoXicKEwGipn…/view…
Освітній курс здійснюється за фінансової підтримки Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції».
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]