Захід солідарності з Україною «Українські дослідники війни, геноциду та Голокосту»
Шановні колеги, дозвольте звернути Вашу увагу на черговий онлайн-захід, Ukrainian Scholars on War, Genocide, and the Holocaust (1 квітня 2022), за участі наших колег Юлії Абібок, Анатолія Подольського, Ігоря Дворкіна та Артема Харченка. Моелрувати захід буде д-р Наталя Лазар (Музей Голокосту у Вашингтоні)
Приєднуйтесь до обговорення війни, геноциду та Голокосту 1 квітня. Організоване Центром вивчення Голокосту, геноциду та злочинів проти людства в випускному центрі CUNY. Послухайте українських вчених Юлія Абібок, Ihor Dvorkin, Артем Харченко та Анатолій Подольський, на життя і професійну діяльність яких вплинула агресія Росії. Розповідаючи про Київ, Львів та Харків, вони обговорюватимуть свою роботу та досвід війни. Захід проходить у співголовах моїх чудових друзів, Natalya Lazar та Elissa Bemporad
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]