XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського!
20-21 травня 2023 року відбувся XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! У зв’язку з військовою агресією росії проти України, захід проводився у змішаному форматі. До фінальної частини конкурсу було допущено 29 учасників.
Ми висловлюємо величезну подяку всім учасникам, вчителям, батькам, наставникам! Ваші роботи стали джерелом натхнення та надали ще більшої впевненості у майбутньому нашої країни. Ваші зусилля, праця та талант — це справжнє джерело гордості! Нехай цей конкурс стане поштовим до подальших досліджень та розвитку Ваших талантів.
Вітаємо усіх переможців ХХІІІ конкурсу!
Отже, результати XXІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського:
Творча сесія
І місце - Яриш Марина (м. Дніпро), Дмитрів Ірина (м. Львів)
ІІ місце - Олійник Ольга (м. Черкаси)
ІІІ місце - Герасименко Ілля (м. Дніпро) , Кириченко Каріна (м. Остер, Чернігівська область)
Дослідницька сесія:
І місце - Фандира Богдан (с. Клинове, Хмельницька область)
ІІ місце - Деркач Таїсія (м. Полтава)
ІІІ місце - Устименко Анна, Лесечко Ліана, Собко Альона (с. Новоукраїнка, Миколаївська область)
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]