ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського Переможці Конкурсу
14,16 і 17 травня 2021 року в Україні відбувався ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Уроки і історія Голокосту» імені І.Б.Медвинського. Чому в Україні, а не в Києві, як це було зазвичай? Знову, на жаль, винна пандемія COVID-19 і карантинні обмеження через неї.14,16 і 17 травня 2021 року в Україні відбувався ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Уроки і історія Голокосту» імені І.Б.Медвинського. Чому в Україні, а не в Києві, як це було зазвичай? Знову, на жаль, винна пандемія COVID-19 і карантинні обмеження через неї.
Цього року, як і минулого, захист дослідницьких і творчих робіт відбувався онлайн. Треба відмітити, що за рік дистанційного і змішаного навчання нікого вже не здивуєш онлайн-форматом, і конкурс, в цілому, відбувся без якихось технічних проблем і складнощів.
Маючи вже досвід онлайн захисту, побудували роботу конкурсу так, щоб вона була не переобтяжливою, щоб не потрібно було довго сидіти перед моніторами. Саме це стало причиною того, що до фінальної частини потрапило всього 26 робіт. Проте, попри малочисельність, на конкурсі були представлені майже всі області України, а також роботи усіх форматів: дослідницькі, художні, літературні та медіа-проєкти. Дослідницька секція теж була різноманітною: регіональні дослідження, загальноісторичні дослідження, геноциди інших народів, крім євреїв, а також питання спадщини.
Призові місця були розподілені в трьох номінаціях: дослідницькі роботи, художні роботи і літературні роботи.
Вітаємо всіх фіналістів з набутим досвідом! Чекаємо наступного року нових цікавих і професійних робіт.
Команда УЦВІГ
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Вебінар для учасників конкурсу «Історія і уроки Голокосту
Наприкінці березня 2025 року відбувся вебінар для майбутніх учасників і учасниць Всеукраїнського конкурсу "Історія і уроки Голокосту" ім. І. Б. Медвинського. Організатори розкрили деталі підготовки до конкурсу, вказали типові помилки, які здійснюють учасники і відповіли на питання, які були заявлені під час реєстрації і які виникли в ході вебінару.
[Докладніше] -
Онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі»
УЦВІГ створює для вчителів історії та громадянської освіти новий онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі», який допоможе вчителям глибше зрозуміти цю складну тему та ефективно інтегрувати її в навчальний процес.
[Докладніше] -
XIV ВСЕУКРАЇНСЬКІ ДРАГОМАНІВСЬКІ ЧИТАННЯ
21 березня 2025 р. на Історичному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулися XIV всеукраїнські (з міжнародною участю) Драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий та освітній дискурс».
[Докладніше] -
Громадська організація «Мнемоніка» презентувала аудіофільм про Голокост у Рівному
Під час презентації аудіофільму «Відлуння Сосонок», створеного ГО «Мнемоніка», відвідувачі почули історію трагічних подій, що сталися в Рівному на початку листопада 1941 року. Проєкт «Сосонки: злочин і пам’ять» підтримав фонд EVZ Foundation. The project is supported by the EVZ Foundation
[Докладніше] -
Інтерв’ю німецькому громадсько- політичному виданню «Die Welt»
Наприкінці лютого 2025 року керівник УЦВІГу Анатолій Подольський дав розлоге інтерв’ю відомому європейському, німецькому виданню «Die Welt». Бесіду провів австрійський журналіст Стефан Шохер (Stefan Schocher).
[Докладніше]