Вебінар в рамках проекту виставки «(Не) дитячі історії»
26 березня 2021 року відбувся вебінар для працівників закладів освіти щодо проекту-виставки «(Не)дитячі історії», реалізованого УЦВІГ у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа. Під час зустрічі ми ознайомили близько 40 учасників вебінару, вчителів шкіл, викладачів університетів та представників закладів неформальної освіти з усієї України, з можливостями долучення до проекту як у фізичному вимірі, так і в умовах онлайн-навчання; з усіма складовими виставки: історіями єврейських, ромських та українських дітей та підлітків, що стали свідками чи жертвами дискримінації у часи Голокосту, відео-історіями сучасних молодих людей з платформи Stories that Move та рефлексіями учасників, що є невід’ємною частиною виставки. Наразі виставка доступна до замовлення – фізично чи віртуально, а підготовчі семінари з гідами відбуватимуться онлайн.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]