Відеоконференція для студентів і викладачів країн Азійсько-Тихоокеанського регіону
12 травня 2022 року керівник УЦВІГ д-р Анатолій Подольський виступив з лекцією, присвяченою українському спротиву під час війни в Україні та російській агресії, що вже триває більше трьох місяців. Це була онлайн-конференція, що проходила у французькому культурному центрі в Токіо. Учасниками такого важливого заходу були близько 200 студентів та учнів старших класів, а також їхні викладачі. Колеги та їхні студенти представляли сім країн Тихоокеанського регіону: Японію, Австралію, Камбоджу, Китай, Південну Корею, Індонезію та В’єтнам.
Студенти, що були представлені на конференції презентували свої навчальні заклади та свою спеціалізацію. Так от слухачами відеоконференції були майбутні історики, географи, політологи та фахівці з геополітики. Учасники конференції надіслали багато привітань та підтримки для України і побажання найшвидшої Перемоги над російськими загарбниками та окупантами!
Фактично, під час конференції відбувся своєрідний онлайн зв'язок: Київ-Токіо. Проблеми, на яких зробив наголос А.Ю. Подольський, під час своєї лекції, були питання переосмислення подій Другої світової війни під впливом сучасною російської агресії і боротьби України за власну ідентичність, свободу і українську державність, порівняння військових злочинів гітлерівської Німеччини та путінської росії.
Відеоконференція проходила англійською мовою, і була освітньою акцією для Азійсько-Тихоокеанської зони навчальних установ AEFE. Участь взяли декілька міжнародних французьких вищих і середніх шкіл з Токіо, Ханою, Пномпеню, Джакарти, Шанхаю, Сіднею, Сеулу та Кіото. Всі учасники це студенти з спеціальності HGGSP ( історія, географія, геополітика, політологія).
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]