Тренінг Перехресна історія як перспектива для неформальної освіти
7-14 листопада 2019 р. у Фундації для Європейського Розуміння у Кшижові та у Міжнародному Домі Зустрічей Молоді в Освенцимі (Польща) відбувся міжнародний тренінг "Entangled History as a perspective for non-formal education" ("Перехресна історія як перспектива для неформальної освіти") для представників неформальної освіти. 19 учасників з Польщі, України та Німеччини протягом тижня дізнавалися про методи проведення занять і молодіжних зустрічей на тему історії й спадщини Голокосту і Другої світової війни на базі підходу перехресної історії (Histoire croisée). Учасники тренінгу також мали можливість відвідати музей і меморіал Аушвіц-Біркенау. Український центр з вивчення Голокосту став вже вдруге партнерською організацією у цьому проекті. Проект “Перехресная історія як перспектива для неформальної освіти” фінансується з фондів Європейського Союзу у рамках програми “Еразмус +”.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше] -
Дискусійна платформа «Наша Перемога: Україна у Другій світовій війні»
У Музеї війни відбулося засідання Дискусійної платформи «Наша Перемога: Україна у Другій світовій війні» та презентація науково-популярного видання «Україна у Другій світовій. Календар війни» в межах музейної кампанії «Наша Перемога» до 80-ї річниці завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом.
[Докладніше] -
Лекція для українських дипломатів у МЗС України Проєкт «Дипломатія пам’яті»
21 травня 2025 року відбулась перша лекція для українських дипломатів, в рамках нового освітнього проєкту «Дипломатія пам’яті», започаткованого з ініціативи Міністерства закордонних справ України. Захід пройшов у партнерстві з Національним історико-меморіальним заповідником «Бабин Яр»
[Докладніше]