Stories that Move
Stories that Move - це ресурс, який складається з п’яти навчальних програм і містить історії людей, які в ХХ столітті які зіткнулися з нетерпимістю і переслідуваннями, а також історії сучасних підлітків, які виборюють право на власну ідентичність та протидіють різним формам дискримінації.
Вебінар 25 червня 2019 року: Участь у вебінарі безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:https://bit.ly/2W3RaXc
Педагоги, які візьмуть участь у двох вебінарах (вступний і будь-який модуль), отримають електронний сертифікат. Педагоги, які пройдуть весь курс з 6 вебінарів, отримають паперовий сертифікат поштою та можливість участі в очних тренінгах.
Цей проект організовують спільно Український центр вивчення історії Голокосту та Київський освітній центр «Простір толерантності».
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]