Семінар-презентація з платформи протидії дискримінації «Stories that Move» в Полтаві
26 та 27 лютого 2020 року у м. Полтава лектори та тренери Українського центру вивчення історії Голокосту та Освітнього центру "Простір толерантності" працювали разом із вчителями та викладачами професійно-технічних навчальних закладів на дводенному семінарі-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move.
Спільно із тренерами протягом двох днів вони знайомились із платформою та її можливостями, із методиками змішаного навчання, навчання видимого мислення, створення безпечного простору. Окремі сесії були присвячені безпосередній роботі із навчальними модулями.
Учасники обговорювали можливість використання платформи на уроках історії, мов, громадянської освіти, правознавства, інформаційних технологій тощо.
Проект реалізується в Україні ГО "Простір толерантності" за сприяння Дому Анни Франк (Амстердам, Нідерланди), партнерства з Українським центром вивчення історії Голокосту та фінансової підтримки Фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє"
[http://www.stiftung-evz.de/eng/the-foundation.html]
Партнером проведення семінару-презентації в Полтаві стали Полтавський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Міський методичний кабінет Полтавського управління освіти.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]