Ойєрбах Р. На полях Треблінки / Пер. з їдиш І. Гусєва / Укр. центр вивчення історії Голокосту. - К.: "Сфера", 2007. - 74 c.: іл. - (Серія "Українська бібліотека Голокосту") - ISBN 966-8782-38-0.
Ойєрбах Р. На полях Треблінки / Пер. з їдиш І. Гусєва / Укр. центр вивчення історії Голокосту. - К.: "Сфера", 2007. - 74 c.: іл. - (Серія "Українська бібліотека Голокосту") - ISBN 966-8782-38-0.
Книга Рохл Ойєрбах "На полях Треблінки" - це мемуари, роздуми людини, яка була свідком трагедії гетто Варшави та бачила на власні очі нацистський табір смерті в польському селищі Треблінка у листопаді 1945 р., а після війни майже тридцять років працювала в Музеї Яд Вашем (Єрусалим). Це переклад з мови їдиш видання 1947 р. Мемуари вперше побачили світ українською мовою. Видання здійснено Українським центром вивчення історії Голокосту в рамках книжкової серії "Українська бібліотека історії Голокосту" за фінансової підтримки The Rothschild Foundation (Europe).
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]