Подяка інституціям-партнерам УЦВІГ за допомогу під час війни
В ці дні ми, Український центр вивчення історії Голокосту, хотіли б сердечно подякувати за допомогу під час війни нашим друзям з наукових та освітніх інституцій по всьому світу
TOLI - The Olga Lengyel Institute for Holocaust Studies and Human Rights Dutch Jewish Humanitarian Fund Haus der Wannsee-Konferenz Jüdische Gemeinde Düsseldorf Erinnerung lernen / Вчимося пам’ятати @Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine United States Holocaust Memorial Museum Мережа пам'яті - Netzwerk erinnerung Mémorial de la Shoah Muzeum Getta Warszawskiego / Warsaw Ghetto Museum Ваад Украина SKMA Anne Frank House, Amsterdam Polin Museum, Warsaw Belzec Memorial Museum Majdanek Memorial and Museum Uniwersytet Jagielloński w Krakowie Yad Vashem: World Holocaust Center, Jerusalem @EHRI, Amsterdam Brama Grodzka w Lublinie Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija
Svenska kommittén mot antisemitism (SKMA)
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, з 24 лютого 2022 року, коли почалася найжорстокіша і найбрутальніша фаза війни, що триває вже вісім років, ми в Центрі почали отримувати листи, дзвінки, повідомлення від наших колег з багатьох країн світу. Це справжня, сильна, відверта підтримка діяльності УЦВІГ в умовах війни, підтримка нашої країни, нашої боротьби за свободу і незалежність проти ворога, якому наш народ і армія чинять героїчний спротив вже два місяці
Завдяки фінансовій підтримці деяких із наших партнерів, ми зуміли допомогти вчителям, дослідникам, студентам – випускникам та випускницям проєктів Центру, що опинились в надважких обставинах внаслідок війни. На сьогодні допомогу отримують майже 60 наших колег з багатьох областей країни, передусім з Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей.
Ми, УЦВІГ, безкінечно вдячні нашим партнерам за таку можливість.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]