Проект музея "дом Анны Франк" в Молдове
Проект "Holocaust and Tolerance Education in Ukraine", который уже четыре года успешно работает в Украине, фактически уже открылся на территории Молдовы. 15-17 декабря 2006 года в Кишиневе прошел первый учебный семинар для детей - экскурсоводов, которые планируются гидами на выставку "Анна Франк - урок истории". Музей "Дом Анны Франк" при поддержке Министерства здоровья, социального благосостояния и спорта выразил готовность продолжить проект на территории Молдовы. Партнерами в проекте по-прежнему остаются пять украинских организаций: Всеукраинская ассоциация учителей истории "Нова Доба", Украинский центр изучения истории Холокоста, Институт иудаики, Еврейский Фонд Украины, Центр еврейского образования Украины. Именно эти организации будут сопровождать проект на территории Молдовы.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]