Освітній фронт УЦВІГ
Ми вирішили поділитися з Вами постами-подяками наших друзів, колег з різних куточків України. Дякуємо Вам дорогі колеги за те, що тримали і тримаєте освітній фронт! Дякуємо, що виховуєте гідних Людей! Разом до перемоги!
Лариса Кравцова (Краматорськ)
Дуже вдячна за пiдтримку та увагу до мене особисто, бо знаходжусь зараз на Донеччинi (м. Краматорськ), організаціям, які це фактично зробили: Меморіальний та освітній комплекс "Будинок Ванзейської конференції", німецький благодійний фонд: Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine, a також УЦВІГ. Перемоги над ворогом нам скорішої, миру, добра, ангела охоронця.
Учням ми розповiдати про Голокост на теренах Польщi, З. Украiни, в Бабиному Ярi пiд час Другоi свiтовоi вiйни, а тепер це жахiття спостерiгаэмо зараз. Молiмся за наших визволителiв, Дуже вдячнi усiм, хто нас розумiэ та пiдтримуэ.
Владислав Рубленко (Маріуполь)
Шановні друзі!!! Від щирого серця хочу висловити слова подяки за моральну та фінансову підтримку моїх прекрасних друзів, колег і просто гарних людей, які працюють в ГО "Простір толерантності", Український центр вивчення історії Голокосту, Меморіальний та освітній комплекс "Будинок Ванзейської конференції", німецький благодійний фонд: "Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine". Щиро вдячний за те, що у не легкий для України та Європи час, представники вищезазначених організацій не тільки переживали за мене і за те, як я перебуваю в Маріуполі, чи живий я знаходжуся, але і доклали зусиль для того, щоб знайти кошти для того, щоб допомогти мені жити далі.
Олена Терещенко (Мерефа, Харківська область)
Щиро дякую за підтримку, за теплі слова Вас і Вашої команди УЦВІГ в найскладніші емоційні хвилини. Важко знайти слова,які відобразили б цей спектр почуттів. Маю надію, що ми всі зустрінемося після Перемоги
Лариса Махаріна (Харків)
Щиро дякую за підтримку. Це, навіть, важко оцінити. Пишу і плачу. Пане Анатолію та вся команда УЦВІГ- ви справжні! Переможемо!
Олена Савицька (Вознесенськ, Миколаївська область)
Щиро вдячна, за підтримку УЦВІГу, та всім іншим партнерам! Миру і благополуччя всім!!!!!
Все буде Україна!
Ліля Решетняк (Херсонська область)
Величезна подяка центру та партнерам у підтримці освітян під час війни. Ми переможемо разом!
Катерина Данилова (м. Миколаїв)
Щиро вдячна УЦВІГу, партнерам за моральну та фінансову підтримку. Все буде Україна!
Ельвіна Підгаєцька (Миколаївська область)
Велика подяка УЦВІГу і ВААДу. Дуже важливо в цей час відчувати підтримку від дорогих колег. Ми тримаємося. Україна обов‘язково переможе завдяки нашій єдності і мужності ЗСУ. Нехай Господь Милосердний береже нас усіх
Галина Корнієнко (Черкаси)
Зараз у кожного свій фронт, своя боротьба. І коли ти бачиш Людей, що у цій боротьбі, ще постійно турбуються і думають про інших - це надихає. Я безмежно дякую Українському центру вивчення історії Голокосту за підтримку, за допомогу, за віру у добро, за віру у перемогу. Я завжди буду пам'ятати це добро. Дякую Тетяні Маникіної та сім'ї Гріглевські, за Ваші великі серця! Тепер я точно знаю, що де б я не була, я не залишусь віч-на-віч зі своїми проблемами, у мене є потужна підтримка, мені є куди звернутися, де мене почують на відстані, навіть, якщо я буду мовчати. Така оборона добра не може програти. Така єдність добра переможе будь-яке зло. Миру нам!
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]