«Один камінь, одне життя: 80 каменів спотикання для Києва» Новини проєкту
Спільний проект УЦВІГ та Посольства Федеративної республіки Німеччина в Україні за підтримки КМДА «Один камінь, одне життя: 80 каменів спотикання для Києва» продовжує свою роботу. Наразі розпочався дуже відповідальний етап, адже ми за крок до отримання необхідних дозволів для встановлення каменів!
Незабаром Фундація каменів спотикання розпочне процес виготовлення майбутніх каменів – невеликих меморіальних табличок, що будуть розміщені вулицями нашого міста, аби нагадувати киянам про тих, хто жив тут колись та постраждав від рук нацистів. Ще однією важливою новиною є те, що команда розробників розпочала роботу над сайтом проекту, а отже зовсім скоро вся інформація та біографії осіб до вшанування будуть доступні онлайн.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]