УЦВІГ ВІТАЄ КОЛЕГ З НОВИМ, 2024 РОКОМ!
Дорогі друзі, партнери, колеги та колежанки! З найщирішими побажаннями ми вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком! Рік, що минає, був знову нелегким для нас і нашої країни. Але ми й далі разом боремося за наші цінності - демократію, свободу і незалежність.
Наша команда завдяки вашій підтримці продовжує організовувати та проводити конкурси, семінари, реалізовувати програми та проєкти. Ми розширюємо наш бібліотечний фонд і допомагаємо це зробити іншим установам. Ми допомагаємо випускникам наших програмам і культурним інституціям. Дякуємо усім Вам за те, що були з нами, за Вашу активну участь і підтримку. Дякуємо Вам за те, що обираєте бути частиною нашого спільного шляху. Ми віримо в силу єднання та співпраці для досягнення справедливості. Нехай рік, що настане, принесе з собою можливість змін та позитивних перетворень.
Ми віримо, що Україна переможе, навіть, якщо зараз дуже складно. Збережімо надію та віру в краще майбутнє, пам'ятаючи, що кожен з нас може зробити свій внесок у Перемогу. Нехай цей рік принесе нам довгоочікуваний Мир! Бережіть себе і близьких! Підтримуйте один одного!
Висловлюємо щиру подяку нашим Захисникам і Захисницям за можливість жити, навчатися та працювати.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
З повагою,
Команда УЦВІГ
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]