Cемінар з питань використання навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму у Європі
25 лютого 2009 року у Новотроїцькому районі Херсонської області відбувся семінар з питань використання Навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму у Європі (підготовлені Офісом демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ та Домом Анни Франк у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту та Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба"). На семінарі були присутні 20 вчителів практично з усіх шкіл району, методисти районного методичного кабінету.
Під час семінару вчителі ознайомилися із Навчальними матеріалами, змогли за допомогою вправ попрацювати із зошитами та розглянути можливості використання матеріалів на прикладах, запропонованих тренером. Найбільшу зацікавленість вчителів викликала вправа "Встанови власну ідентичність", під час якої виникла жвава дискусія про місце особистості у суспільстві та значенні толерантності.
Всі учасники семінару отримали комплекти Навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму у Європі та допоміжну інформацію.
Олег Охредько |
Вчитель історі |
Останні Новини
-
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше] -
Пам'ять про Голокост в українських регіонах
Інтерв’ю з координаторкою напряму формальної освіти УЦВІГ Ольгою Лімоновою на Громадському радіо про проблеми й зрушення у питанні пам’ятання Голокосту.
[Докладніше] -
Семінар "Викладання історії Голокосту у вищій школі" у Чернівцях
Протягом 4-6 жовтня 2024 року Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувався науково-методичний семінар для викладачів вищих навчальних закладів "Викладання історії Голокосту у вищій школі". Організатором семінару є Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці та за фінансової підтримки Міжнародного проєкту «Стежками пам’яті ІІ» Єврейської громади Дюссельдорфа.
[Докладніше] -
Бабин Яр в історії України: як подолати радянську спадщину байдужості
Наприкінці вересня 2024 року, коли в Україні відзначали 83-ті роковини трагедії Бабиного Яру, на каналі “Суспільне Культура”, в рамках проєкту «Зі своїми по суті» відбулася дискусія про жахливі події нацистської окупації столиці України (1941-1943 рр.), тотальне
[Докладніше]
вбивство німецькими окупантами київських євреїв, а також про інші жертви нацистських злочинів у Бабиному Яру.