«Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk»
Наші партнери Освітній центр "Простір толерантності" 20-24 квітня 2023 року проведе 3-денний семінар «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» в Польщі для команд українських вчителів і старшокласників.
Хто може взяти участь:
- 5 вчителів та по два учня (16+ років) з кожним вчителем,
- які цікавляться темою історичної пам’яті про злочини нацистського режиму в Україні,
- мають досвід дослідження з учнями теми Голокосту,
- проживають або планують повернутись у такі регіони: м. Київ та Київська обл., Вінницька область, Львівська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Івано-Франківська область, Одеська область, Рівненська область, Житомирська область, Хмельницька область, Миколаївська область, Закарпатська область.
- готові після семінару розробити такі/подібні офлайн та онлайн екскурсії.
Форма для реєстрації:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdnUAHfomr2mp.../viewform
!!Набір відбувається до 31.03!
Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/tolerspace/
Випускники семінару отримають експертні консультації від фахівців Українського центру вивчення історії Голокосту.
Семінар проводиться у рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» EVZ Foundation
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]