«Локальні студії мультикультурної історії на Волині».
10 серпня у форматі онлайн відбудеться лекція історика Петра Долганова "Локальні студії мультикультурної історії на Волині. Презентація кейсу з історії Голокосту в Голобах та Мельниці".
Лекцію присвячено долі євреїв під час нацистської окупації двох невеликих населених пунктів Волині: Голоб та Мельниці. Ми також плануємо обговорити особливості соціальної динаміки Голокосту - яким було ставлення до подій Голокосту з боку неєврейського населення цих населених пунктів (українців, поляків, чехів та інших).
Петро Долганов - історик, кандидат історичних наук, викладач політичних наук, коло наукових інтересів – теорія і практика націоналізму, політика пам’яті, історія Голокосту.
Реєстрація на лекцію за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLScAva6i5KP.../viewform...
Лекція відбувається в рамках проєкту Мережа пам'яті, що реалізується StiftungDenkmal - FoundationMemorial , Українським центром вивчення історії Голокосту та ГО "Інша Освіта" за дружньої фінансової підтримки МЗС Німеччини.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]