Літня школа із вивчення історії Голокосту для молодих науковців і аспірантів
The Jack, Joseph and Morton Mandel Center for Advanced Holocaust Studies Меморіального музею Голокосту США у співпраці з КНУ ім. Тараса Шевченка та Українським центром вивчення історії Голокосту оголошує прийом заявок до участі в Літній школі із вивчення історії Голокосту в Україні для молодих науковців і аспірантів
Термін подання заявок - до 31 березня 2019 р. Школа відбудеться 1-12 липня 2019 р. в Києві.
Детальніше про вимоги до заявок, умови участі та контакти організаторів - за покликанням:www.ushmm.org
До розгляду прийматимуться подання як від дослідників, які професійно цікавляться єврейськими студіями та історією Голокосту, так і від тих, у кого відмінні наукові інтереси, але ці особи зацікавлені у розробці та викладанні відповідних курсів в університетах України.
Організатором цієї освітньої ініціативи є The Jack, Joseph and Morton Mandel Center for Advanced Holocaust Studies Меморіального музею Голокосту США у співпраці з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка та Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки ініціативи «Українсько-Єврейська Зустріч».
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]