Оголошуємо про подання заявок для участі в науково-методичному семінарі "Голокост і масове насильство на теренах України в першій половині ХХ століття"
Семінар проводиться для вчителів історії та інших суспільних дисциплін з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільскої, Волинської та Рівненської областей.
Семінар відбудеться 9 – 11 травня 2019 р. у м. Львові.
Дедлайн: до 8 квітня 2019 р.
Форма заявки за покликанням:https://goo.gl/forms/PydkyU1oMtnnpZqk1
Що вивчатимемо: проблематику історії Голокосту, зокрема її українські сюжети, інших проявів масового насильства до та під час Другої світової війни, українсько-єврейських відносин міжвоєнної доби, культури та політики пам'яті в Європі та Україні тощо.
Семінар-школу організовує Ukrainian Center for Holocaust Studies (УЦВІГ) в співпраці з Mémorial de la Shoah та Територія Терору (Меморіальним музеєм тоталітарних режимів "Територія Терору")
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]