Дванадцятий щорічний семінар з історії Голокосту в Меморіалі "Яд Вашем"
19-27 листопада 2017 року в Єрусалимі в Міжнародній школі з викладання та вивчення історії Голокосту (ISHS) проходив XII щорічний навчально-методичний семінар для українських педагогів з вивчення та викладання історії Голокосту у загальноосвітніх школах, який був організований Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ). Цього року 16 українських та 2 білоруських вчителів суспільних дисциплін стали учасниками цього стажування-навчання при Меморіальному комплексі Яд Вашем. Особливою частиною цьогорічного семінару стали презентація першого спільного видання УЦВІГу та Яд Вашем «Донечка, про яку ми завжди мріяли. Історія Марти», що вийшла друком в українському перекладі в листопаді цього року. Особливою вона стала і тому, що в презентації взяла участь і сама головна героїня – Марта Горен. Цьогорічний семінар для українських педагогів пройшов за підтримки Євразійського єврейського конгресу, Асоціації єврейських організацій та общин України і Посольства Держави Ізраїль в Україні.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]