Издательство "дух i лiтера" издало книгу...
В настоящем издании впервые собраны избранные проповеди, статьи, письма, библиография протоирея Александра Глаголева, воспоминания его сына, священника Алексея Глаголева, а также крестной дочери и внучки отца Александра М.-А.Глаголевой-Пальян.
Книга "Купина неопалимая" глубоко раскрывает смысл жизненного подвига и пророческого слова свящ. Александра Глаголева: "не отвлеченное начало любви и человеколюбия, а небесное таинство Любви Воплощенной, Распятой и всегда изливающей любовь Духом Святым в сердца ищущих ее; только эта вечная любовь, только ничем не сокрушимая вера в любовь Христову сильны предотвратить для нас всякие уклонения от царского пути любви, боговедения и просвещения".
Для нас очень важно отметить, что Александр Глаголев и его сын Алексей сыграли положительную и спасительную роль в истории евреев Украины первой половины ХХ века. А этот факт, по нашему мнению, очень важен для истории Православной церкви.
Останні Новини
-
Запрошуємо на ХVІІІ щорічний Круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост»
27 січня 2025 року, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, ми проводимо ХVІІІ Круглий стіл «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: спадщина та сучасні виклики».
[Докладніше] -
УЦВІГ ВІТАЄ КОЛЕГ З НОВИМ, 2025 РОКОМ!
Дорогі друзі, партнери, колеги та колежанки! З найщирішими побажаннями ми вітаємо Вас з 2025 роком! Хай цей рік принесе нашій країні Перемогу і мир!!! Нам всім наснаги, мужності, успіхів у житті та професійній діяльності!
[Докладніше] -
UCHS GREETS COLLEAGUES WITH A NEW YEAR 2025!
Dear friends, partners and colleagues, we wish you a very happy New Year 2025! May this year bring our country Victory and peace!!! We wish you all inspiration, courage, success in life and professional activities!
[Докладніше] -
Публічна дискусія: «Голокост і суспільна відповідальність: уроки для сьогодення»
10 грудня 2024 року у виставковому центрі «Жива пам'ять» Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» відбулася публічна дискусія «Голокост і суспільна відповідальність: уроки для сьогодення». Під час дискусії історики, політологи, архівісти, культурологи розглянули Голокост не лише як історичну подію, але і як явище, що має актуальні уроки для запобігання будь-яким проявам масових злочинів сьогодні. Особливу увагу було приділено ролі суспільства у протистоянні несправедливості та боротьбі за захист прав людини та відповідальності кожного за майбутнє.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Європейський науковий дискурс Голокосту: сучасні виміри та перспективи досліджень»
12 листопада 2024 року в Інституті всесвітньої історії НАН України було проведено міжнародну наукову конференцію на тему «Європейський науковий дискурс Голокосту: сучасні виміри та перспективи досліджень» На конференції обговорювалися актуальні проблеми вивчення Голокосту в Україні та світі, теоретичні засади сучасного наукового дискурсу з проблематики Голокосту.
[Докладніше]