Документи про діяльність Андрія Шептицького побачили світ!
Сталася важлива подія в студіях з історії Голокосту в Україні! Видавництво "Дух і літера" представило на розсуд читачів нове надто важливе документальне видання: Митрополит Андрей Шептицький. Документи і матеріали, 1941-1944. Упорядник Жанна Ковба. - Київ - 2003. Ця книга фактично і духовно пов'язана з Щоденником рабина Давида Кахане, який "Дух і Літера" щойно видало. Єднає обидві ці видання не тільки тематика Голокосту і справжній науковий підхід упорядника д-ра Жанни Ковби та зусилля Інституту юдаїки, завдяки яким книжки побачили світ. Єднає їх персоналії - великі духовні особистості митрополита Андрея Шептицького і рабина Давида Кахане, рятівника і врятованого…
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]