Щодо проведення Конкурсу «Історія і уроки Голокосту»
Дорогі наші друзі!
Команда УЦВІГ щиро сподівається, що ви і ваші близькі в безпеці, живі і здорові!!!
Добігає кінця термін подачі робіт на Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І. Б. Медвинського. Ми розуміємо, що воєнний стан і активні бойові дії в багатьох регіонах не дуже спонукають до написання і подачі робіт, але...
Ми також знаємо і те, що у багатьох конкурсантів роботи вже давно готові. Тож, якщо ви хочете відволіктися від суворої реальності, повернувшись до мирної освітньої діяльності, запрошуємо вас надсилати ваші роботи на електронну пошту Центру!
Зрозуміло, що терміни проведення конкурсу, скоріш за все, зміняться, але ми неодмінно його організуємо і проведемо після славної перемоги нашої Великої Незалежної Держави!
Якщо ви не зможете вкластися в терміни дедлайну (10 квітня 2022 року), то ми приймемо вашу роботу і пізніше, розглядаючи кожен випадок індивідуально.
Про нові терміни проведення конкурсу ми повідомимо окремо після ПЕРЕМОГИ.
Бережіть себе!!! З повагою, команда УЦВІГ.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]