Річний звіт УЦВІГу за 2024 рік: заходи, медіа, публікації
Раді поділитися з Вами річним звітом Українського центру вивчення історії Голокосту. В ньому Ви знайдете перелік заходів за рік, посилання на програми, відео та аудіо, фотогалереї та видання – на все, що нам вдалося в 2024 році.
Щиро вдячні Вам за підтримку та співучасть! В боргу перед Силами Оборони України за можливість продовжувати роботу.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Оголошуємо набір учасників на семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності»
Починаючи з 2022 року УЦВІГ в співпраці та за фінансування Меморіалу Шоа (Париж) проводить в Україні наукові семінари для освітян на теми, пов’язані з історією та пам’яттю про геноциди на теренах України в світовому контексті. Доповідачами на семінарі виступають українські та французькі науковці. Робоча мова заходу – українська та французька з синхронним перекладом.
[Докладніше] -
Онлайн-курс «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі» Автори навчальних модулів
УЦВІГ продовжує роботу над створенням онлайн-курсу «Методика навчання про історію Голокосту в середній школі». Авторський колектив цього курсу – відомі українські викладачі історії, методисти з викладання історії, науковці.
[Докладніше] -
Відкрита лекція в УДУ ім. М. П. Драгоманова
22 квітня 2025 року гостьову лекцію для студентів та колег з історичного факультету Українського державного університету ім. М. П. Драгоманова прочитав керівник УЦВІГ, к.і.н. Анатолій Подольський
[Докладніше] -
«Піжмурки зі смертю» У Чернівцях відбулася прем’єра вистави про Голокост
11 квітня 2025 року у Чернівцях у виконанні народного драматичного театру ім. Григорія Агєєва та дитячої театральної студії "Бу-Бу-Бу" відбулась прем’єра вистави на основі графічного роману «Піжмурки зі смертю: дитячі розповіді про недитячу історію», написаного авторською групою у складі: Анна Ямчук, Микола Кушнір, Анна Тарновецька та Наталя Герасим.
[Докладніше] -
Оновлений сайт проєкту «Один камінь — одне життя: 80 каменів спотикання для Києва»
УЦВІГ представляє оновлений сайт проєкту “Камені спотикання” — з новим дизайном, зручним інтерфейсом та глибшим зануренням в історію. Команда істориків, освітян дослідників, вебмайстрів та дизайнерів доклали максимум зусиль, щоб зробити його ще зручнішим та змістовнішим.
[Докладніше]