Презентація видань Центру на Х Книжковому Арсеналі
25 червня 2021 року на Х Книжковому Арсеналі у Києві вперше за свою історію Український центр вивчення історії Голокосту буде презентувати свої видання: наукову, педагогічну літературу, спогади.
Про подію https://www.facebook.com/events/345313887207279?ref=newsfeed
На сайті Книжкового Арсеналу https://book.artarsenal.in.ua/participants-2021/ukrayinskyj-tsentr-vyvchennya-istoriyi-golokostu/?fbclid=IwAR3cLXawNbDo5k-Q1bFBRstG5FU0B2IlmWQPB82uS-Ch6kSV094inZWZc98
Впродовж майже двох десятиліть Український центр вивчення історії Голокосту бореться за право загиблих та скривджених бути гідно вшанованими, за право живих пам'ятати, проти проявів антисемітизму та ксенофобії, проти спотворення історії, за меморіалізацію на високому рівні. Цей процес знайшов своє втілення в науковій діяльності, освітніх проєктах та видавничій справі. Саме зі сторінок наших видань ми ділимося найсучаснішими досягненнями в царині студій з історії Голокосту та інших геноцидів ХХ століття.
Навіщо нам це потрібно? Працюючи з документами та спогадами очевидців, досліджуючи артефакти та викладаючи цю тему, ми переживаємо історію, "приміряємо" її на себе, моделюємо ситуації та варіації поведінки в умовах екстреми. Зрештою, так ми можемо краще зрозуміти самих себе ...
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]