Семінар на тему: «Вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання»
Семінар відбудеться: 07-10-14 (10 00 – 16 00), 09-10-14 (10 00 – 16 00), 11-10-14 (10 00 – 14 40)
Місце проведення: головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) (ауд. 459) Робоча мова - англійська
Триденний семінар пропонує вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання. До участі запрошуються історики, соціологи, культурологи, а також студенти і науковці інших дослідницьких галузей, які мають інтерес до вивчення сімейної історії та історій життя (family and life histories), квалітативних досліджень.
Теми до обговорення:
- теоретичні засади біографічно-наративного інтерв’ювання
- вступ до дисципліни
- роль інтерв’юера
- роль оповідача
- формулювання питань
- розв’язання проблемних ситуацій в ході інтерв’ю
- етичні аспекти біографічно-наративного інтерв’ювання
- документування інтерв’ю
Лектор: Ніклас Раденбах, науковий асистент Центру методів в соціальних науках Гетінгенського університету (Німеччина)
Бажаючим взяти участь прохання надіслати лист-заявку на електронну адресу mkborovyk@gmail.com з відомостями про себе (ПІБ, місце навчання/роботи) та коротким (2-3 речення) поясненням про наукові інтереси та мотивацію участі у семінарі.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]