Проект “Захистимо пам’ять”/ “Мережа пам’яті” готується до нового етапу
Ми радіємо продовженню проекту «Захистимо пам’ять» у новому форматі та хочемо поділитися з Вами інформацією від команди проекту, частиною котрої УЦВІГ є вже багато років!
На новому етапі проекту (2021-2023 роки) ми вирішили реагувати на місцеву ініціативу і, спираючись саме на неї, обрати нові місця для проекту. Заповнення цієї анкети – перший крок, щоби долучити Ваше місто, містечко, ОТГ чи село до проекту “Захистимо пам’ять” (з 2020 року “Мережа пам’яті”).
Посилання з детальною інформацією про проект є в анкеті.
Заповнену анкету та супутні документи потрібно надіслати електронною поштою на адресу Українського центру вивчення історії Голокосту до 3 серпня 2020 року.
Освітні заходи проекту «Захистимо пам’ять» / «Мережа пам’яті» у 2020 році розпочнуться, щойно це стане можливим. Наразі ми думаємо над формами дистанційного спілкування та сподіваємося, що скоро зможемо побачити всіх учасників проекту онлайн, а згодом і особисто.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]