Увага! УЦВІГ започатковує програму підтримки українських бібліотек різних рівнів.
Якщо ви представляєте бібліотечну установу і хочете поповнити свої фонди джерельними, навчальними й науковими виданнями з історії Голокосту на теренах України - ми готові допомогти.
З нас - список із більше як 30 найменувань книжок, виданих протягом років нашої діяльності, а також кількох книжок наших партнерів, котрі довірили нам процес розповсюдження.
З Вас - заповнена форма за посиланням, офіційний лист-звернення на бланку установи та оплата послуг Нової Пошти.
Ми надсилаємо лише ті книжки, які ще маємо в паперовому вигляді. Замовлення будуть виконані максимально протягом місяця від отримання листа-звернення. Наявність усіх зазначених в списку видань не гарантована - якщо якісь із них закінчаться, їх просто не буде додано до замовлення.
Просимо також поділитися інформацією з колегами.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 2 (82), квітень-червень, 2025 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 2 (82), квітень–червень, 2025 р.
[Докладніше] -
Співпраця МОН, УЦВІГу і Меморіалу Шоа
26 червня 2025 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч представників директорату шкільної освіти з представниками Українського центру вивчення історії Голокосту і Меморіалу Шоа (Париж)
[Докладніше] -
Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ
Вже традиційним стало проведення в Україні щорічних науково-методичних франко-українських семінарів «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності».
[Докладніше] -
«Історія як зброя: радянське минуле, російські наративи та війна проти України» Публічна дискусія
14 червня 2025 року у Музеї війни відбулась публічна дискусія, присвячена питанням історичної пам’яті та використанню росією історії як інструменту агресивної війни проти України.
[Докладніше] -
Онлайн курс "Як говорити про Голокост зі школярами"
10 червня 2025 року відбувся старт онлайн курсу "Як говорити про Голокост зі школярами". Цей курс було розроблено співробітниками Українського центру вивчення історії Голокосту та реалізовано у співпраці з провідними експертами з теми та освітньою онлайн платформою Відкритий Університет Майдану. Курс створено за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини та за підтримки Федерального міністерства фінансів Німеччини.
[Докладніше]