Подорож "Викладання історії Голокосту: перспективи та підходи",Берлін
-
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Другий онлайн-семінар, жовтень, 2020 р.
У рамках Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» 26-27,29 жовтня 2020р. відбувся другий онлайн семінар. Остання зустріч проходила в травні та показала високу зацікавленість учасників темою історії Голокосту. Протягом усього періоду слухачі курсу отримували наукові матеріали, які дали можливість заглибитися в тему та відповісти на запити учасників. Тому проведення семінару стало логічним продовженням плідної роботи.
[Докладніше] -
«Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Освітній курс. Вступна частина
27-29 травня 2020 р.в онлайн-форматі відбулася вступна частина Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення», який уже майже десять років поспіль організовує Український центр вивчення історії Голокосту у партнерстві із Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" і за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Посольства Німеччини в Україні [Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.]
[Докладніше] -
Підсумкова зустріч Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення»
У Києві 20-22 грудня 2019 року відбулася підсумкова зустріч Освітнього курсу для молодих дослідників та дослідниць «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».
Після ознайомлення із культурами пам‘яті в Україні та Німеччині щодо подій Другої світової війни під час перших двох етапів курсу учасники та учасниці мали можливість обговорити враження, теоретичні та практичні здобутки курсу, а також розширити та контекстуалізувати свої знання.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Другий етап. Семінар в Берліні
8-12 вересня 2019 року у Берліні відбувся другий етап щорічного освітнього курсу УЦВІГ для молодих науковців, викладачів та дослідників культури пам'яті. Після дводенного семінару у Києві у червні під час вересневої подорожі у Берлін учасники курсу мали змогу ознайомитися із меморіальними та освітніми практиками, пов'язаними із історією нацизму та вшануванням пам'яті жертв Голокосту у Німеччині.
[Докладніше] -
Освітній курс для молодих науковців «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».
22-23 червня 2019 року відбулась перша частина Освітнього курсу "Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення" - навчальний семінар в Києві.
[Докладніше]
Цього року учасники зі всієї України представляли власні дослідницькі проекти та інтереси, а також детально вивчали питання меморіалізації трагічних подій ХХ ст. -
Освітній курс "Геноцид євреїв Європи" 2018: заключна зустріч
З 17 листопада 2018 року у Києві відбулася завершальна зустріч освітнього курсу для молодих науковців, присвяченого дослідженню та порівнянню культур пам'яті про тоталітарні режими України та Німеччини.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Семінар в Берліні
9-13 вересня 2018 року Берліні відбувся вже Восьмий науково-методичний семінар в рамках Освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення»
[Докладніше] -
Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення (Київ – Берлін, травень – листопад 2017)
Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції» оголошують відбір учасників освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Освітній курс триватиме протягом травня – листопада 2017 року та складатиметься з навчального семінару в Києві 26-28 травня 2017 р. , дистанційного курсу та завершальної навчальної подорожі до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції» орієнтовно у вересні 2017 р.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Завершення 2016.
26 серпня 2016 року завершився основний етап освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» - навчальна подорож до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції». Під час семінару в Берліні учасники курсу відвідали меморіальні та пам'ятні місця, знайомились із підходом до політики пам'яті в Німеччині та обговорювали проблеми перспектив та підходів в питаннях дослідження історії Другої світової війни, Голокосту у порівнянні України та Німеччини.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Вступний семінар.
27-29 травня в Києві працював вступний київський семінар з освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Цей курс проводить Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції». за підтримки Посольства Німеччини в Україні. Учасники знайомились, презентували свої дослідження, брали участь в обговореннях та слухали лекції.
[Докладніше] -
«Геноцид євреїв Європи історична перспектива та підходи до вивчення» Третій етап проекту – семінар в Берліні
В рамках щорічного проекту Українського центру вивчення історії Голокосту "Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення" для студентів, аспірантів та молодих науковців з 20 по 25 вересня 2015 року в Берліні відбувся науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі.
[Докладніше] -
Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення»
5-7 червня 2015 р. у Києві відбувся перший етап освітнього курсу для студентів, аспірантів та молодих науковців "Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення" .
[Докладніше] -
Міжнародний семінар «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підхід до вивчення» Берлін, серпень 2014 р.
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції", за підтримки посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, провів Четвертий Міжнародний семінар «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підхід до вивчення» з 3 по 8 серпня 2014 року.
[Докладніше] -
Міжнародний семінар "Викладання історії Голокосту - перспективи та підходи", Берлін, Ванзее
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" та за підтримки Посольства Німеччини в Україні з 18 по 23 серпня 2013 року провів в Берліні науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі.
[Докладніше] -
Міжнародний семінар "Викладання історії Голокосту - перспективи та підходи"
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" та за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Фундації EVZ з 9 по 14 вересня 2012 року провів в Берліні науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі і методики викладання для вчителів історії з України.
[Докладніше] -
Міжнародний семінар "Викладання історії Голокосту - перспективи та підходи"
Український центр вивчення історії Голокосту разом з Освітнім та меморіальним комплексом "Будинок Ванзейської конференції" (House of the Wannsee Conference) та за підтримки Посольства Німеччини в Україні з 4 по 9 грудня 2011 року провівв Берліні науково-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі і методики викладання для вчителів історії з України.
[Докладніше]
Останні Новини
-
«День пам'яті Міли Сандберг» у Заліщиках
У Заліщицькій гімназії, що на Тернопільщині провели «День пам'яті Міли Сандберг на її малій батьківщині» - символічну меморіальну подію, пов'язану із осмисленням історичної пам'яті.
Міла Сандберг – Меснер (22. 11. 1923 – 3.11. 2023) дівчина з єврейської родини із Заліщиків. Дев’ятнадцятирічною вона врятувалася у вирі трагічних подій Голокосту. Згодом, вже в заокеанській еміграції - письменниця, авторка книжки спогадів “Light through the darkness”. За її ініціативою у 2011 році в Заліщиках облаштовано місце пам’яті про єврейську спільноту, що зникла в роки нацистської окупації.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Спотворення та вивчення історії Голокосту: Поточні та нові виклики. Національні заходи»
28-29 жовтня 2024 року у Бухаресті (Румунія) відбулась Міжнародна конференція на тему «Спотворення та вивчення історії Голокосту: поточні та нові виклики. Національні заходи». Організатором конференції виступило Міністерство закордонних справ Румунії за підтримки Діючого голови ОБСЄ та Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), у консультації з Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ)
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 3 (79), липень-вересень, 2024 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (79), липень–вересень, 2024 р.
[Докладніше] -
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше]