Щорічний освітній семінар-школа для вчителів історії
-
Семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”, 2024
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) провів щорічний семінар-школу «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять».
[Докладніше] -
Літній семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”
13-17 серпня 2023 року в Києві Український центр вивчення історії Голокосту провів Щорічний освітній семінар-школу “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”. Учасниками семінару-школи були 25 вчителів історії та інших суспільних дисциплін з 14 областей країни.
[Докладніше] -
Нове видання: Як говорити про Голокост після 24 лютого 2022 року
Ми нарешті готові поділитися з Вами результатами зустрічей робочої групи «Як говорити про Голокост після 24 лютого 2022 року». Протягом більшої частини літа ми з учасниками групи працювали над створенням перших рекомендацій для вчителів, які вже навчають про історію Голокосту і потребують порад, як змінити свою освітню діяльність у зв’язку з російською агресією проти України. Наразі текст впорядковано й підготовлено для широкого кола професійних читачів.
[Докладніше] -
Робоча група “Як говорити про Голокост після 24.02.?” завершила роботу
У переддень Дня Незалежності України завершилися тематичні зустрічі нашої робочої групи “Як говорити про Голокост після 24.02.?” Протягом більшої частини літа ми з учасниками групи працювали над створенням рекомендацій і вже майже завершили роботу над текстом. Тож зовсім скоро зможемо поділитися результатами нашої роботи з широким колом колег-освітян.
[Докладніше] -
Літній семінар-школа «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять» Липень, 2021 року
З 5 по 26 липня 2021 року Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Асоціації єврейських громадських організацій та общин України (ВААД України) проводить щорічний Літній семінар-школу для викладачів історії та суспільних дисциплін з проблематики історії Голокосту в Україні та методики викладання цієї теми в навчальних закладах країни.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять», 2020
15-29 липня 2020 року відбулась онлайн частина Освітнього семінару-школи «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять», який щороку проводить Український центр вивчення історії Голокосту
Цього року ми отримали майже 70 заявок, а до участі в семінарі-школі запросили 24 вчителів, викладачів університетів, музейників, експертів неформальної освіти з 14 областей України. Через пандемію COVID-19 семінар-школа цього року проводитиметься у кілька етапів. В липні відбулась онлайн-сесія. Друга частина -- очна в Кам'янці-Подільському чи знову онлайн -- пройде восени
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні в Луцьку
2 – 7 липня 2019 р. у м. Луцьку відбувся щорічний Освітній семінар-школа "Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять". Учасниками цьогорічного семінару стали 24 освітянина та музейних працівника з 13 областей України.
[Докладніше] -
Український центр вивчення історії Голокосту оголошує проведення в 2019 році освітнього семінару-школи з історії голокосту на теренах України
Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Асоціації єврейських громадських організацій та общин України (ВААД України) та посольства Держави Ізраїль в Україні оголошує набір учасників Освітнього семінару-школи з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні, 2018
2 – 7 липня 2018 р у м. Житомирі відбувся щорічний Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України. Учасниками семінару стали 19 вчителів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України, викладачів вищих навчальних закладів, музейні працівники. Навчання під час семінару відбувалось у форматі лекцій, дискусій, тренінгів, екскурсій та обговорень.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту, Миколаїв, 2017 р.
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки ВААДу України, Євразійського єврейського конгресу і посольства Держави Ізраїль в Україні з 25 по 30 червня провели в м. Очакові поблизу Миколаєва щорічний семінар-школу з історії Голокосту в Україні та проблем
[Докладніше]
викладання цієї тематики в школах. -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту, Чернівці, 2016 р.
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки ВААДу України, Євразійського єврейського конгресу і посольства Держави Ізраїль в Україні з 30 червня по 5 липня 2016 р.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту м. Кіровоград, 18-23 серпня 2015 р.
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки Євразійського єврейського конгресу і посольства Держави Ізраїль в Україні з 18 по 23 серпня 2015 року в м. Кіровограді провели щорічний семінар-школу з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту на теренах України Чернігів, серпень, 2014 року
Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) та за підтримки Євро-азійського єврейського конгресу та Посольства держави Ізраїль в Україні влітку 2014 р. провів щорічний освітній семінар-школу з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України.
[Докладніше] -
Освітній семінар-школа з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї тематики в школах України, 2013
Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Музеєм "Яд Вашем" (Єрусалим) та за підтримки Євро-азійського єврейського конгресу провели 30 червня - 5 липня 2013 р. щорічний освітній семінар для вчителів історії та гуманітарних дисциплін.
[Докладніше] -
Щорічний семінар для вчителів історії 2012
Український центр вивчення історії Голокосту цього року проводить свій традиційний щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту та викладання цієї теми 4-6 червня у м. Хмельницькому. Як і завжди, семінар проводиться для вчителів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України.
[Докладніше] -
Навчально-методичний семінар з історії Голокосту для вчителів середніх навчальних закладів України
Цього року щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту на теренах України відбувся у місті Черкаси. Вибір місця цьогоріч був пов'язаний з ініціативою наших добрих колег з цього міста, котрі ще на початку року заявили про своє бажання прийняти семінар в себе і допомогти з його організацією.
[Докладніше] -
Cемінар для викладачів історії в Кременці
Український центр вивчення історії Голокосту 22-23 серпня 2010 року провів регіональний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Україні та проблем викладання цієї теми в школах України для викладачів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України.
[Докладніше] -
Навчально-методичні семінари з історії Голокосту на теренах України за підтримки International Task Force Семінар для викладачів історії в Яремче
20-22 серпня 2009 року в живописному містечку Яремче, що на Івано-Франківщині, в самому серці українських Карпат, Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки International Task Force провів паралельно два семінари для шкільних вчителів практично з усіх куточків України (і навіть з Білорусії).
[Докладніше] -
Cемінар для викладачів історії в Алушті
Наприкінці квітня Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки International Task Force (Група з міжнародного співробітництва в царині викладання, збереження пам'яті та дослідження історії Голокосту) провів один з двох щорічних, регіональних навчально-методичних семінарів для вчителів суспільних дисциплін з проблематики історії Голокосту (про умови участі та проведення регіональних семінарів Центру на 2009 р., див. "Уроки Голокосту", № 5 (17), 2008 р.).
[Докладніше] -
Навчально-методичний семінар для вчителів історії зі сходу України
15 - 16 серпня 2008 р. Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Міжнародної цільової групи з викладання, вивчення та вшанування пам'яті Голокосту та у співпраці з Інститутом Яд Вашем (Єрусалим) та Всеукраїнської асоціації вчителів історії "Нова Доба" організував у Харкові навчально-методичний семінар з історії Голокосту та викладання цієї теми для вчителів історії.
[Докладніше] -
"Всеукраїнський навчальний семінар для викладачів на теренах Закарпаття "
Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Музеєм Яд-Вашем (Єрусалим) і Всеукраїнською Асоціацією викладачів суспільних дисциплін "Нова Доба" 26-28 серпня 2007 року в м. Мукачеві (Закарпатська область) буде проводити загальноукраїнський науково-методичний семінар з історії Голокосту на теренах України.
[Докладніше] -
Второй научно-методический семинар центра в Крыму
С 20 по 22 сентября 2002 г. в Алуште на базе Таврического национального университета имени В. Вернадского Украинский центр изучения истории Холокоста при поддержке Министерства образования и науки Украины провел свой Второй научно-методический семинар по истории Холокоста для исследований и преподавателей университетов юга Украины
[Докладніше] -
Первый семинар украинского центра изучения истории Холокоста
Украинский центр изучения истории Холокоста провел свой первый семинар для преподавателей университетов Украины. Семинар проходил с 7 по 9 июня в г. Виннице на базе Винницкого педагогического университета. "Холокост: прошлое и настоящее" - это первый научно-методический семинар из планируемого цикла "Преподавание истории Холокоста в высших учебных заведениях Украины". Помощь в его проведении оказало Министерство образования и науки Украины и Институт политических и этнонациональных исследований НАН Украины.
[Докладніше]
Останні Новини
-
«День пам'яті Міли Сандберг» у Заліщиках
У Заліщицькій гімназії, що на Тернопільщині провели «День пам'яті Міли Сандберг на її малій батьківщині» - символічну меморіальну подію, пов'язану із осмисленням історичної пам'яті.
Міла Сандберг – Меснер (22. 11. 1923 – 3.11. 2023) дівчина з єврейської родини із Заліщиків. Дев’ятнадцятирічною вона врятувалася у вирі трагічних подій Голокосту. Згодом, вже в заокеанській еміграції - письменниця, авторка книжки спогадів “Light through the darkness”. За її ініціативою у 2011 році в Заліщиках облаштовано місце пам’яті про єврейську спільноту, що зникла в роки нацистської окупації.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Спотворення та вивчення історії Голокосту: Поточні та нові виклики. Національні заходи»
28-29 жовтня 2024 року у Бухаресті (Румунія) відбулась Міжнародна конференція на тему «Спотворення та вивчення історії Голокосту: поточні та нові виклики. Національні заходи». Організатором конференції виступило Міністерство закордонних справ Румунії за підтримки Діючого голови ОБСЄ та Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), у консультації з Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ)
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 3 (79), липень-вересень, 2024 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (79), липень–вересень, 2024 р.
[Докладніше] -
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше]