ХХІІ Щорічний конкурс учнівських робіт: всі учасники - переможці
28-29 червня 2022 року відбувся ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського.
Цьогорічний конкурс має для всіх нас (і організаторів, і учасників) особливе значення: він довів, що попри всі випробування долі, уготовані українцям, попри війну, ракетні обстріли, тимчасову окупацію територій ми залишаємося Людьми. Людьми освіченими, наділеними емпатією, зацікавленими своєю справою, комунікабельними.
Формат конкурсу був звичним і незвичним водночас. Звичним стало проведення на платформі Zoom (за роки пандемії всі вже звикли до такого формату). Незвичною була кількість учасників - аж 9 робіт потрапили до фінальної частини конкурсу: 4 дослідницькі і 5 творчих.
Всі роботи унікальні, дуже сильні, всі мають зв'язок з сучасністю! Роботи настільки різні, що ми не стали їх порівнювати і роздавати місця. Кожна робота стала переможницею в своїй унікальній номінації.
Побачити номінації і переможниць Ви можете в презентації за посиланням.
Відео з нагородження і урочистого закриття Ви зможете побачити згодом на нашому You tube каналі.
Вітаємо від щирого серця переможців нашого конкурсу!!!
Бажаємо всім подальших успіхів і перемог!!!
Найшвидшої перемоги нашій Україні!
Слава Україні!
Нагородження переможців
Останні Новини
-
«День пам'яті Міли Сандберг» у Заліщиках
У Заліщицькій гімназії, що на Тернопільщині провели «День пам'яті Міли Сандберг на її малій батьківщині» - символічну меморіальну подію, пов'язану із осмисленням історичної пам'яті.
Міла Сандберг – Меснер (22. 11. 1923 – 3.11. 2023) дівчина з єврейської родини із Заліщиків. Дев’ятнадцятирічною вона врятувалася у вирі трагічних подій Голокосту. Згодом, вже в заокеанській еміграції - письменниця, авторка книжки спогадів “Light through the darkness”. За її ініціативою у 2011 році в Заліщиках облаштовано місце пам’яті про єврейську спільноту, що зникла в роки нацистської окупації.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Спотворення та вивчення історії Голокосту: Поточні та нові виклики. Національні заходи»
28-29 жовтня 2024 року у Бухаресті (Румунія) відбулась Міжнародна конференція на тему «Спотворення та вивчення історії Голокосту: поточні та нові виклики. Національні заходи». Організатором конференції виступило Міністерство закордонних справ Румунії за підтримки Діючого голови ОБСЄ та Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), у консультації з Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ)
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 3 (79), липень-вересень, 2024 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (79), липень–вересень, 2024 р.
[Докладніше] -
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше]