Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту» (Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)
Міжнародна наукова конференція «Вивчення викладання Голокосту»
(Люцерн, Швейцарія, 14-17 лютого 2016 р.)
Проект «Дослідження процесу викладання історії Голокосту» ставить на меті огляд та аналіз знань та досвіду, що суспільство отримує внаслідок емпіричних досліджень процесу викладання Голокосту. У фокусі проекту – багатомовне міжнародне поле дослідження, у якому працювала група фахівців, збираючи дослідження на більш ніж десяти мовах.
На завершальній конференції проекту будуть представлені результати дослідження; вона має на меті створення та підтримку мережі науковців, а також сприяння більш активній взаємодії між дослідниками та посадовцями. Програма конференції містить ряд ключових доповідей та практикумів, упродовж яких будуть презентовані як власне напрацювання проекту, так і доробки інших дослідних проектів у галузі викладання Голокосту. На конференції також обговорюватимуться шляхи застосування результатів дослідження у сфері державної політики, освітніх практик та подальшої наукової роботи. На заключних сесіях конференції представники організацій та установ, що підтримують викладання Голокосту, а також політичні діячі та урядовці обговорюватимуть ключові висновки проекту, найефективніші види діяльності та рекомендації на майбутнє.
Робоча мова конференції – англійська. З докладним описом конференції, програмою та правилами реєстрації можна ознайомитися на вебсайті Університету освіти вчителів в Люцерні: http://www.phlu.ch/forschung/zentrum-geschichtsdidaktik-und-erinnerungskulturen/ihra-tagung-2016/
Будемо раді побачити Вас на конференції та чекаємо на плідну роботу, дискусії та обмін професійним досвідом!
Петер Гаучі, Університет освіти вчителів, м. Люцерн, Швейцарія
Останні Новини
-
«День пам'яті Міли Сандберг» у Заліщиках
У Заліщицькій гімназії, що на Тернопільщині провели «День пам'яті Міли Сандберг на її малій батьківщині» - символічну меморіальну подію, пов'язану із осмисленням історичної пам'яті.
Міла Сандберг – Меснер (22. 11. 1923 – 3.11. 2023) дівчина з єврейської родини із Заліщиків. Дев’ятнадцятирічною вона врятувалася у вирі трагічних подій Голокосту. Згодом, вже в заокеанській еміграції - письменниця, авторка книжки спогадів “Light through the darkness”. За її ініціативою у 2011 році в Заліщиках облаштовано місце пам’яті про єврейську спільноту, що зникла в роки нацистської окупації.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Спотворення та вивчення історії Голокосту: Поточні та нові виклики. Національні заходи»
28-29 жовтня 2024 року у Бухаресті (Румунія) відбулась Міжнародна конференція на тему «Спотворення та вивчення історії Голокосту: поточні та нові виклики. Національні заходи». Організатором конференції виступило Міністерство закордонних справ Румунії за підтримки Діючого голови ОБСЄ та Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), у консультації з Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ)
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 3 (79), липень-вересень, 2024 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (79), липень–вересень, 2024 р.
[Докладніше] -
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше]