«Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk»
Наші партнери Освітній центр "Простір толерантності" 20-24 квітня 2023 року проведе 3-денний семінар «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» в Польщі для команд українських вчителів і старшокласників.
Хто може взяти участь:
- 5 вчителів та по два учня (16+ років) з кожним вчителем,
- які цікавляться темою історичної пам’яті про злочини нацистського режиму в Україні,
- мають досвід дослідження з учнями теми Голокосту,
- проживають або планують повернутись у такі регіони: м. Київ та Київська обл., Вінницька область, Львівська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Івано-Франківська область, Одеська область, Рівненська область, Житомирська область, Хмельницька область, Миколаївська область, Закарпатська область.
- готові після семінару розробити такі/подібні офлайн та онлайн екскурсії.
Форма для реєстрації:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdnUAHfomr2mp.../viewform
!!Набір відбувається до 31.03!
Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/tolerspace/
Випускники семінару отримають експертні консультації від фахівців Українського центру вивчення історії Голокосту.
Семінар проводиться у рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост: мультимедійні прогулянки Iwalk» Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» EVZ Foundation
Останні Новини
-
«День пам'яті Міли Сандберг» у Заліщиках
У Заліщицькій гімназії, що на Тернопільщині провели «День пам'яті Міли Сандберг на її малій батьківщині» - символічну меморіальну подію, пов'язану із осмисленням історичної пам'яті.
Міла Сандберг – Меснер (22. 11. 1923 – 3.11. 2023) дівчина з єврейської родини із Заліщиків. Дев’ятнадцятирічною вона врятувалася у вирі трагічних подій Голокосту. Згодом, вже в заокеанській еміграції - письменниця, авторка книжки спогадів “Light through the darkness”. За її ініціативою у 2011 році в Заліщиках облаштовано місце пам’яті про єврейську спільноту, що зникла в роки нацистської окупації.
[Докладніше] -
Міжнародна конференція «Спотворення та вивчення історії Голокосту: Поточні та нові виклики. Національні заходи»
28-29 жовтня 2024 року у Бухаресті (Румунія) відбулась Міжнародна конференція на тему «Спотворення та вивчення історії Голокосту: поточні та нові виклики. Національні заходи». Організатором конференції виступило Міністерство закордонних справ Румунії за підтримки Діючого голови ОБСЄ та Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), у консультації з Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ)
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту" № 3 (79), липень-вересень, 2024 р
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (79), липень–вересень, 2024 р.
[Докладніше] -
Минуле допомагає розуміти сьогодення. В УКУ відкрили Центр сучасної історії ім. Миколи Гаєвого
17 жовтня 2024 р. у Львові відбулося урочисте відкриття Центру сучасної історії ім. Миколи Гаєвого, який спільно заснували Український католицький університет та Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана.
[Докладніше] -
Виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії»
З 18 вересня 2024 року Музей історії міста Києва запрошує відвідати масштабний мультимедійний виставковий проєкт «На сторожі Святої Софії». Ця унікальна експозиція демонструє сучасну російсько-українську війну як внаслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій із їхніми абсолютно протилежними цінностями.
[Докладніше]